Profile Thene RS


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Profile ochronne Thene RS

Profesjonalne profile ochronne Thene RS to kwadratowe profile wyposażone w wąski otwór pośrodku. Idealnie nadają się do ochrony rozmaitych przedmiotów wrażliwych na wstrząsy i zarysowania, ze szczególnym wskazaniem na wyroby szklane.

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona delikatnych powierzchni przed powstawaniem rys
  • Zabezpieczanie wszelkich przedmiotów wrażliwych na wstrząsy
  • Stabilizacja towarów w paczkach

 

Charakterystyka;

 

  • Profile o przekroju kwadratowym
  • Wąski otwór w środku
  • Bardzo ekonomiczne
  • Łatwe w użytku
  • Sprzedawane na metry

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym profile ochronne Thene RS to seria wysokiej jakości, profesjonalnych profili przeznaczonych przede wszystkim do ochrony przedmiotów i elementów wykonanych ze szkła. Sprawdzą się jednak doskonale również w przypadku wszystkich innych wyrobów szczególnie narażonych na powstawanie rys na ich powierzchni.

 

Profile ochronne Thene RS mogą być stosowane w charakterze przekładek dystansowych, co pozwala na odsunięcie powierzchni transportowanych przedmiotów od ścianek opakowania. Jest to rozwiązanie skutecznie chroniące towary przed zarysowaniami i wgnieceniami. Amortyzacyjne właściwości materiału, z którego wykonane są profile ochronne Thene RS doskonale zabezpieczają także przedmioty wrażliwe na wstrząsy i drgania.

 

Ekonomiczne i praktyczne profile ochronne Thene RS z asortymentu sklepu internetowego NEOPAK.PL znajdują szerokie zastosowanie między innymi w wytwórniach okien i szklanych drzwi, fabrykach blatów szklanych i innych elementów meblowych wykonywanych ze szkła, a także w transporcie mebli, sprzętu RTV i AGD oraz wszelkich innych artykułów, których powierzchnie należy chronić przed powstawaniem rys.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo profile ochronne Thene RS 30-40, o rozmiarze 30 x 40 mm, wyposażone w otwór o średnicy 1cm, biegnący przez całą długość profilu. Posiadamy także profile ochronne Thene RS 25-35, których rozmiar to 25x35mm, z otworem o średnicy 0,5cm.

 

Wszystkie profile nadają się do wielokrotnego stosowania i doskonale dopasowują się zarówno do przedmiotów o kształtach opartych na bazie prostokąta, jak i okrągłych.

 

Szczegółowe opis profili znajdują się na naszych stronach internetowych. W razie wszelkich pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami w siedzibie naszej firmy, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub drogą telefoniczną.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów