Corletty Magazynowe


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Corletty Magazynowe - niezawodność i użyteczność.

 

Corletty magazynowe to bardzo charakterystyczne wózki o nisko położonej, kwadratowej lub prostokątnej podstawie, osadzonej na niewielkich, bardzo zwrotnych kółkach, wyposażone w 2 lub 3 ścianki lub pełną klatkę z konstrukcji rurowej lub drucianej siatki. Najczęściej wykorzystuje się je między innymi do „masowego” transportu dużej ilości niewielkich opakowań, przedmiotów o nietypowych kształtach (na przykład rowerów) czy ładunków lekkich paczek i towarów, które  mają tendencje do rozsypywania się. W niektórych wersjach corletty magazynowe stosowane są także do zapewnienia bezpieczeństwa magazynowanym towarów – gęsta siatka uniemożliwia wydostanie przedmiotów z wnętrza wózka.

 

Zastosowanie corlett:

 

  • Przewożenie dużej ilości „luźnych” paczek lub przedmiotów
  • Transport towarów o nietypowych kształtach
  • Zabezpieczenie magazynowanych towarów przed kradzieżą

 

Charakterystyka magazynowych corlet:

 

  • Nisko położony środek ciężkości
  • Wytrzymałe i zwrotne kółka
  • Ścianki lub klatka zabezpieczająca ładunek

 

Typowe corletty magazynowe przypominają nieco popularne pieski meblowe, z tą różnicą, że corletty posiadają ścianki w postaci konstrukcji z rur stalowych lub płaskowników albo rurową lub siatkową klatkę. Przeważnie są od wspomnianych piesków także nieco większe.

 

Tego rodzaju wózki magazynowe charakteryzuje nie tylko bardzo solidne wykonanie, ale też wygoda użytkowania. Co najważniejsze jednak – są to akcesoria bardzo praktyczne i znakomicie ułatwiające pracę magazynierom. Często wykorzystuje się między innymi corletty wyposażone w pełną „klatkę bezpieczeństwa”, czyli wózki obudowane siatką lub gęstą kratownicą z metalu. Jest to doskonały sposób na tymczasowe zabezpieczenie towaru bez potrzeby jego przeładowywania do specjalnie chronionych pomieszczeń. Z tego względu wózki te czasem nazywa się również sejfami.

 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo corletty magazynowe w różnych rodzajach. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali,  z elementami z tworzyw sztucznych. Nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie, zadbają również o to, aby zakupione wózki dotarły do Państwa szybko i bezpiecznie. 

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów