40cm - B1

Folia bąbelkowa jest produkowana w różnych rozmiarach, aby móc dobrać odpowiednią szerokość do zapotrzebowania. Dostępna w dwuwarstwowej strukturze folia o szerokości 40 cm doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Może służyć jako opakowanie ochronne dla cennych, delikatnych przesyłek lub jako wypełniacz pustych przestrzeni w paczce.


Charakterystyka folii bąbelkowej 40 cm – B1:


Folia bąbelkowa o szerokości 40 cm jest dostępna w belach o różnej długości. Produkt wytwarzany jest z wytrzymałej folii polietylenowej. Funkcje amortyzujące spełnia podwójna warstwa pęcherzyków powietrznych. Bąbelki o wielkości 10 mm są równomiernie rozmieszczone na całej powierzchni folii. Zapewnia to doskonałe właściwości ochronne dla opakowywanego produktu. Folię pęcherzykową charakteryzują:

  • wodoodporność,

  • niepalność,

  • wytrzymałość na rozciąganie,

  • doskonałe właściwości amortyzujące

  • mała waga, nie wpływająca na koncową wagę opakowania


Zastosowanie:


Niemal półmetrowa szerokość folii jest praktyczna w opakowywaniu większości przedmiotów przemysłowych użytku codziennego. Sklepy prowadzące sprzedaż wysyłkową drobnego sprzętu elektronicznego, narzędzi, małych części samochodowych oraz wyrobów szklanych i ceramicznych chętnie korzystają z folii bąbelkowej o szerokości 40 cm. Jest ona wygodnym w użytkowaniu opakowaniem większości asortymentu powyższych branż.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość
Kolor
Rodzaj folii bąbelkowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj