Kategorie

Kartony przeprowadzkowe   Uporządkuj według:
Karton komputerowy 550x200x400mm
BESTSELLER!

Karton komputerowy 550x200x400mm

Karton klapowy:     Rozmiar:  550x200x400mm Klapowy -  najbardziej popularny; do złożenia trzeba używać taśmy ...
3.30 zł z VAT
Kartony przeprowadzkowe (550x300x400)
BESTSELLER!

Kartony przeprowadzkowe (550x300x400)

Kartony przeprowadzkowe:     Rozmiar:  550x300x400mm Wykrojnikowy -  do złożenia nie trzeba używać taśmy Kolor: ...
7.80 zł z VAT
Stoper do klapek kartonu 2 sztuki
BESTSELLER!

Stoper do klapek kartonu 2 sztuki

Stoper do klapek kartonu   Przydatny element na magazynie, w biurze czy firmach usługowych przyśpieszający pakowanie i rozpakowywanie...
3.00 zł z VATPodstawą każdej przeprowadzki są pudełka tekturowe. To właśnie w nich przewozimy większość dobytku. My proponujemy Państwu specjalne kartony przeprowadzkowe, stworzone specjalnie z myślą o sprostaniu temu niełatwemu wyzwaniu, jakim jest przeprowadzka.

 

Zastosowanie:

 

  • pakowanie, transport i przechowywanie różnych przedmiotów
  • transport komputerów oraz sprzętu RTV/AGD
  • przewożenie książek i ich ochrona podczas transportu

 

Charakterystyka:

 

  • wykonane z solidnej tektury falistej, dwu- lub trójwarstwowej
  • wyposażone w wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie
  • szeroka gama kształtów i rozmiarów

 

Kartony przeprowadzkowe zaprojektowano w jednym tylko celu: ułatwienia przeprowadzki. Dlatego produkowane są z wytrzymałej, a jednocześnie lekkiej i stosunkowo taniej tektury falistej. Zależnie od przeznaczenia danego kartonu – stosuje się tekturę dwu- lub trójwarstwową.

 

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kartony charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną, dzięki czemu transportowane w nich przedmioty będą bezpieczne.

 

Posiadamy w sprzedaży kartony przeprowadzkowe o różnych rozmiarach i konstrukcjach. Szczególnie polecamy Państwa uwadze przede wszystkim duży karton Bigbox o wymiarach 52x51x80cm. Jest to stojące pudło, które idealnie sprawdzi się podczas pakowania pościeli, ubrań oraz dużych przedmiotów. Przenoszenie paczki ułatwią poręczne uchwyty wycięte w bocznych ściankach pudełka. Karton ten wykonany jest z grubej i wytrzymałej tektury pięciowarstwowej.

 

Posiadacze dużych bibliotek z pewnością docenią natomiast praktyczny karton książkowy. Jest on wykonany ze sztywnej tektury o pięciu warstwach i wyposażony w wygodne uchwyty wycięte w bocznych ściankach. Bardzo łatwo jest go też złożyć. Karton ten znakomicie nadaje się do transportu książek, ale także płyt, akcesoriów kuchennych czy butów.

 

Na wszystkie inne przedmioty proponujemy z kolei uniwersalny karton komfort. To wielozadaniowe pudełko wykonane jest z trójwarstwowej tektury o gramaturze 560 g/m2, pokrytej obustronnie wzmacniającym papierem ekologicznym Kraft.

 

Na życzenie możemy również dostarczyć Państwu inne kartony przeprowadzkowe – o dowolnych rozmiarach i kształtach. Zapraszamy do kontaktu z nami lub do osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy w Warszawie.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów