Kategorie

Mocne worki na ubrania   Uporządkuj według:
Worki na śmieci Czarne - grube 40 mikronów LDPE 120L - 10szt
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Worki na śmieci Czarne - grube 40 mikronów LDPE 120L - 10szt

Worki na śmieci   Pojemność:  120l Kolor:  czarny Rozmiar:  70x110 cm Opakowanie:  10 sztuk Wykonane z...
5.80 zł z VAT
Worki na śmieci Czarne - bardzo grube LDPE 240L - 10szt
BESTSELLER!

Worki na śmieci Czarne - bardzo grube LDPE 240L - 10szt

Worki na śmieci:   Pojemność:  240l Kolor:  czarny Rozmiar:  90x140 cm Opakowanie:  10 sztuk Wykonane z...
10.50 zł z VATIntegralnym elementem każdej przeprowadzki – nawet tej najmniejszej – jest transport ubrań. Czasem rozmiary zasobów garderobianych są na tyle niewielkie, że można je przewieźć w kilku walizkach, zwykle jednak jest to rozwiązanie niewygodne lub zgoła niemożliwe. Dlatego sugerujemy, aby w takiej sytuacji wykorzystać mocne worki na ubrania.

 

Zastosowanie:

 

  • transport ubrań w ramach przeprowadzki
  • przechowywanie nieużywanych artykułów odzieżowych
  • ochrona odzieży podczas transportu i przechowywania

 

Charakterystyka:

 

  • pojemność 120 oraz 240 litrów
  • wykonane z grubej folii polietylenowej (LDPE)
  • wodoodporne

 

Praktyczne worki na ubrania w gruncie rzeczy przypominają duże worki na śmieci. Podobnie jak one – wykonane są z grubej i bardzo mocnej folii polietylenowej (LDPE), co zapewnia proponowanym artykułom wystarczającą wytrzymałość podczas transportu nawet bardzo ciężkiej odzieży, takiej jak zimowe kurtki, buty czy futra.

 

Polietylen – materiał stosowany do produkcji worków – jest też odporny na działanie promieniowania ultrafioletowego (UV) oraz większości niebezpiecznych lub szkodliwych związków chemicznych. Oznacza to, że zachlapanie worka w trakcie transportu detergentem, farbą, paliwem czy płynem hamulcowym nie spowoduje żadnego uszkodzenia przechowywanej w nim odzieży. Co więcej, folia polietylenowa jest bardzo odporna na przypadkowe rozerwania, dzięki czemu skutecznie zabezpieczy ubrania przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Worki na ubrania pozwolą także bezpiecznie przewieźć odzież nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Są bowiem całkowicie wodoodporne i zupełnie nieprzepuszczalne dla wilgoci. Wystarczy je dokładnie zamknąć i dodatkowo uszczelnić (na przykład za pomocą jednej z dostępnych w naszym sklepie taśm przeprowadzkowych), by mieć pewność, że odzież pozostanie sucha i czysta.

 

Dobrze zapakowany i dokładnie zamknięty worek na ubrania jest najlepszą metodą na segregowanie, tymczasowe przechowywanie i transport odzieży. Zapewnia jej całkowite bezpieczeństwo, chroni przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, a przede wszystkim – jest bardzo wygodny w użytkowaniu, zaś w przyszłości może zostać z powodzeniem wykorzystany w zupełnie innych celach, na przykład jako worki do magazynowania nieużywanej odzieży czy worki na śmieci.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów