Kategorie

Ochrona przed wilgocią


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


W trakcie przeprowadzki nader często dochodzi do nieprzewidzianych wypadków. Zalanie ładunku olejem wyciekającym z niedomkniętej butelki, postawienie paczki w kałuży czy nagła ulewa podczas przenoszenia kartonów z samochodu do budynku – to wszystko stanowi olbrzymie zagrożenie dla wielu przedmiotów. Skuteczna ochrona przed wilgocią jest zatem niezmiernie ważna. Zapewnić ją mogą między innymi przekładki polietylenowe, foliowe woreczki czy fola stretch. Wszystkie te wyroby dostępne są w naszym sklepie internetowym.

 

Zastosowanie:

 

  • zabezpieczanie ładunków przed działaniem wilgoci
  • ochrona przedmiotów przed zamoczeniem
  • pakowanie wrażliwych na wilgoć elementów i akcesoriów elektronicznych.

 

Charakterystyka:

 

  • folie, torebki i przekładki wykonane z wodoodpornego polietylenu
  • wyjątkowo łatwe w użytku
  • tanie i wydajne

 

Ochrona przed wilgocią polega na dokładnym zaizolowaniu przedmiotu i uszczelnieniu paczki przy pomocy wodoodpornego materiału. Takim materiałem jest polietylen, czyli jedno z najpopularniejszych tworzyw sztucznych świata. Oprócz wilgoci – zapewnia on także dodatkową ochronę przed wpływem rozmaitych chemikaliów, które mogłyby wyrządzić szkody.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi woreczki polietylenowe (PE) – również wyposażone w strunowy zamek błyskawiczny. Doskonałym sposobem na izolację (i jednoczesną stabilizację) większych ładunków jest natomiast folia stretch – również dostępna w sklepie internetowym NEOPAK.PL.

 

W przypadku akcesoriów i elementów elektronicznych świetnie sprawdzą się także niedrogie przekładki polietylenowe, wykonane ze spienionego polietylenu. Przeznaczone są one do wielokrotnego użytku.

 

Jeśli potrzebują Państwo większej ilości lub nietypowych materiałów do ochrony przed wilgocią, prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci dostępni są w dni robocze pod firmowym numerem telefonu i chętnie udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji oraz posłużą pomocą w doborze najlepszych rozwiązań ochronnych. Zapraszamy również do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną i do osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów