Aneta BurzyAneta Burzyponiedziałek, 10 kwietnia 20232 minuty czytanialiczba wyświetleń: 603
Ilość komentarzy: 0

Gdzie kupić taśmy klejące i dyspensery Tesa?

Tesa to nazwa marki a także niemieckiej firmy specjalizującej się produkcji wyrobów samoprzylepnych. W Niemczech popularność marki sprawiła, że stała się ona niemal synonimem taśmy samoprzylepnej. Tesa produkuje jednak również kleje dla wielu gałęzi przemysłu, w tym dla przemysłu elektronicznego i samochodowego. Firma działa w ponad 100 krajach. Nic więc dziwnego, że produkty marki Tesa, w tym taśmy klejące i dyspensery do taśm można kupić bez problemu w Polsce. Bogaty wybór taśm klejących i dyspenserów Tesa dostępny jest w sklepie Neopak.

Jakie rodzaje taśmy Tesa dostępne są w sklepie Neopak?


W sklepie Neopak kupią Państwo różne rodzaje taśmy klejącej Tesa, przeznaczone do różnych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, a poniżej przedstawiamy kilka wybranych kategorii produktów.

Taśmy pakowe Tesa do kupienia w sklepie Neopak


W sklepie Neopak dostępny jest szeroki wybór taśm pakowych marki Tesa. Kupić można zarówno tradycyjne taśmy z tworzywa sztucznego jak i papierowe. Przykładem papierowej taśmy pakowej jest popularny produkt Taśma papierowa Tesa Hotmelt 50mm/50m. Wśród taśm pakowych marki Tesa nabyć można wiele rodzajów taśm na bazie kauczuku naturalnego. W tym także taśmy do chłodni.

taśmy klejące tesa, taśma klejąca, rodzaje taśm klejących, gdzie kupić taśmy klejące

Dwustronne taśmy Tesa


Dostępne są również różne dwustronne taśmy Tesa do różnych zastosowań. Piankowa taśma dwustronna może być używana wewnątrz pomieszczeń do łączenia elementów wykonanych z różnych lekkich materiałów. Przykładowo Taśma dwustronna piankowa Indoor 19mm/5m Tesa. Można również nabyć taśmy o specjalistycznym przeznaczeniu - np. dedykowane do mocowania luster łazienkowych, jak Taśma dwustronna do luster mirror 19mm/1,5m Tesa. Jeśli potrzeba czegoś bardzo wytrzymałego, polecamy Taśmę dwustronną extra strong 50mm/5m Tesa.

Remontowe i naprawcze taśmy Tesa


Jednym z popularnych rodzajów taśm są taśmy naprawcze. Również w tej kategorii w sklepie Neopak dostępne są produkty marki Tesa, przykładowo srebrna taśma naprawcza 48mm/50 albo czarna taśma naprawcza Tesa duct tape 48mm/50.

Różnego rodzaju taśmy klejące wykorzystywane są przy pracach remontowych, dlatego Tesa oferuje m.in. wysokiej jakości taśmy malarskie.

Inne taśmy klejącej Tesa


Tesa produkuje również taśmy do różnych specjalistycznych zastosowań, m.in.:

dyspensery biurkowy Tesa do taśmy biurowej

Dyspensery do taśm biurowych

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Dyspensery do taśm biurowych

Dyspensery TESA dostępne do kupienia w sklepie NeopakDyspensery do taśm to narzędzia, który ułatwiają i przyśpieszają aplikację taśmy klejącej. W dużym uproszczeniu można wyróżnić dyspensery do taśmy pakowej oraz dyspensery biurkowe. Te drugie ułatwiają korzystanie z taśmy biurowej. Tesa oferuje obydwa rodzaje dyspenserów do taśm. Można je kupić oczywiście w sklepie Neopak.

Inne produkty Tesa


W sklepie Neopak dostępne są również inne produkty marki Tesa, w tym kleje w spreju, podkładki filcowe czy folie maskujące.
Gdzie kupić taśmy klejące i dyspensery Tesa, taśma naprawcza Tesa, duct tape
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie