Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnypiątek, 30 września 20222 minuty czytanialiczba wyświetleń: 797
Artykuł oceniony na 5.00 / 5Ilość komentarzy: 0

Ile kosztują kartony do przeprowadzki i jakie wybrać?

W co spakować rzeczy na czas przeprowadzki?

W życiu każdego z nas przyjdzie kiedyś moment, w którym będziemy musieli się przeprowadzić, czy będzie to przeprowadzka z domu rodzinnego do innego miasta na studia, czy też przeprowadzka z wynajmowanego mieszkania do własnego „eM”. Za każdym razem powstaje jednak bardzo trudne pytanie, w co się powinniśmy spakować, żeby na czas transportu, nasz dobytek nie uległ uszkodzeniu.

O ile mówimy o takich sprzętach jak komputer stacjonarny, telewizor, drukarka, czy chociażby ekspres do kawy, to nie powinniśmy mieć z tym najmniejszego problemu. Wszak w naszej piwnicy czy innym magazynku powinny nadal znajdować się oryginalne opakowania do wyżej wymienionych produktów. Co jednak w przypadku innych rzeczy, takich jak dokumenty, naczynia, inna elektronika, odzież i wiele, wiele innych przedmiotów, które w jakiś sposób musimy przewieźć?

Kartonowe opakowania idealne do przeprowadzki!

Oczywistą sprawą jest to, że na pewno takich przedmiotów nie będziemy pakowali w foliowe reklamówki. Nie od dziś wiadome jest to, że do przeprowadzek najlepsze są kartony. Jednak skąd je wziąć? Ile kosztują kartony do przeprowadzek i jakie powinny posiadać cechy, by móc ze świętym spokojem wrzucić je do auta na czas transportu?
Są dwa sposoby pozyskania kartonów do przeprowadzki, pierwszy z nich to udanie się do jednego z większych sklepów, który po prostu będzie posiadał stare, używane kartony po wcześniejszych dostawach, gdzie za niewielką opłatą lub nawet całkiem za darmo będziemy mogli uzyskać takie kartony.

Drugą opcją jest oczywiście kupno specjalistycznych kartonów przeprowadzkowych, które dzięki swoim specjalnym cechom i ogólnej konstrukcji idealnie sprawdzą się podczas przeprowadzki. Dlaczego więc warto wybrać specjalne kartony przeprowadzkowe?
karton przeprowadzkowy
Kartony przeprowadzkowe to przede wszystkim produkt, który został zaprojektowany specjalnie do tego celu. Będzie cechował się dużą wytrzymałością na obciążenia, wiadomym jest przecież, że każda osoba, która się przeprowadza, będzie chciała maksymalnie wykorzystać miejsce w takim kartonie, pakując go niejednokrotnie po same brzegi. W zależności od rozmiaru takiego kartonu może on finalnie ważyć nawet kilkanaście kilogramów. Dlatego też odpowiednia konstrukcja oraz grubość ścianek kartonu to kluczowy element, by zapewnić bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów. Ponadto, kartony przeprowadzkowe posiadają specjalną konstrukcję klapową, dzięki której, bez użycia dodatkowej taśmy pakowej czy innej taśmy będziemy mogli zamknąć je na czas transportu. Innym rozwiązaniem są kartony z pokrywą, które odpowiednio zamocowane również dotrą do miejsca docelowego bez ich dodatkowego oklejania.

Ostatnim elementem, który w znacznym stopniu ułatwia przeprowadzkę przy pomocy specjalistycznych kartonów do przeprowadzek, są otwory po przeciwległych, najczęściej krótszych bokach takiego kartonu. To nic innego jak uchwyty, które ułatwią nam wygodne i bezpieczne przenoszenie takich kartonów do i ze środka transportu.
Większość dostępnych kartonów przeprowadzkowych jest uniwersalnych rozmiarów, gdzie dzięki ich powtarzalności, zapakowanie wszystkich kartonów do środka transportu nie powinno nastręczać dla nas praktycznie żadnych problemów, a przestrzeń ładunkowa może być maksymalnie wykorzystana.
duży karton do przeprowadzki
Kartony przeprowadzkowe

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Kartony przeprowadzkowe

Gdzie i za ile kupić kartony przeprowadzkowe?

Kartony przeprowadzkowe możemy kupić w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej sklepu Neopak. Atrakcyjne ceny oraz bardzo duży wybór kartonów przeprowadzkowych to jedne z wielu zalet, z jakimi możemy się spotkać podczas zakupów w tym sklepie. W zależności od rozmiaru oraz konstrukcji takiego kartonu cechy mogą wahać się od kilku, do nawet kilkunastu złotych.
kartony przeprowadzkowe
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie