Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnyponiedziałek, 26 czerwca 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 474
Ilość komentarzy: 0

Jakie zalety ma dyspenser do papieru marki Legro?

Jakie zalety ma dyspenser do papieru marki Legro?


Pakowanie przedmiotów i towarów do wysyłki większości z nas mogłoby się wydawać bardzo prostym procesem. Wydaje nam się tak do momentu, w którym sami nie będziemy musieli czegoś zapakować do wysyłki po sprzedaży na jednym z popularnych serwisów takich jak OLX czy Vinted. Proces pakowania przesyłek, w szczególności w sklepach internetowych, które codziennie wysyłają nawet kilkaset różnych zamówień, musi być odpowiednio uproszczony i zoptymalizowany, tak by pracownik zajmujący się pakowaniem zamówień mógł pracować jak najbardziej wydajnie.

Jednym z elementów wyposażenia takiego stanowiska do pakowania przesyłek, powinien być odpowiedni dyspenser do papieru pakowego, taśm pakowych, folii stretch i tym podobnych materiałów, w zależności od tego, co jest konkretnie potrzebne do zapakowania poszczególnych paczek. Jednym z lepszych producentów dyspenserów do papieru pakowego jest firma Legro. W tym artykule skupimy się na tym, jakie zalety posiadają dyspensery tejże firmy, a także, dlaczego warto wybrać dyspensery marki Legro.

schemat dyspensera Legro


Co to jest dyspenser do papieru pakowego?


Dyspenser do papieru pakowego to nic innego jak specjalne urządzenie, zaprojektowana konstrukcja, która ma pomagać w pracy osoby pakującej różne przedmioty, paczki, przesyłki do wysłania za pomocą kuriera lub innego operatora logistycznego. Dyspenser może być urządzeniem mocowanym na stałe do roboczego blatu, może też występować jako integralna część stołu do pakowania, a także może być luźnym elementem niemocowanym w żaden sposób do powierzchni roboczej, opierając się jedynie na tym, że „załadowany” dyspenser będzie odpowiednio obciążony wagą samego materiału do pakowania. Dyspensery do papieru pakowego, folii stretch czy innych materiałów o dużych rozmiarach, a właściwie szerokościach najczęściej wykonane są z metalu, tak by konstrukcja, stelaż, był odpowiednio wytrzymały i nie uległ uszkodzeniu podczas eksploatacji.

Dyspenser do papieru pakowego to konstrukcja, która ma na celu ułatwić pracę polegającą na rozwijaniu papieru z rolki, co w przypadku szerokich rolek, jest zwyczajnie uciążliwe bez takiego urządzenia, jakim jest dyspenser.
Dyspensery do papieru pakowego

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Dyspensery do papieru pakowego


Jakie zalety posiadają podajniki do papieru pakowego?


Wiemy nie od dziś, że czas to pieniądz, powtarzają to biznesmeni z całego świata, w kółko, jak mantrę. Podobnie jest w przypadku pakowania przesyłek zamówionych przez klientów w różnego rodzaju sklepach internetowych. Czas realizacji zamówienia jest jednym z wielu czynników, które wpływają właśnie na to, że dany klient decyduje się na zakup w tym, a nie innym sklepie. To właśnie pakowanie przedmiotów i ogólnie całej przesyłki zajmuje najwięcej czasu, jest najbardziej czasochłonne, bo jak wiadomo, dobrze zapakowana przesyłka to bezpieczna i nieuszkodzona przesyłka, a tego nie chciałby ani kupujący, ani sprzedający. Wykorzystanie dyspensera pozwala na pracę przy pakowaniu tylko jednego człowieka, w przypadku większych paczek oraz dużej rolki, potrzebna byłaby druga osoba do tego, by dobrze owinąć takie przedmioty czy przesyłki.

Ponadto jeśli chodzi o inne zalety, wykorzystania dyspenserów to warto wspomnieć o tym, że umiejętne wykorzystanie dyspensera może zmniejszyć marnowanie materiału do pakowania jakim jest, chociażby papier pakowy. Dyspenser zmniejsza straty papieru do pakowania, a co za tym idzie, oszczędza pieniądze, które w innym przypadku zostałyby wydane na uzupełnienie stanów magazynowych materiałów do pakowania przesyłek i towarów.

uzbrojony w papier pakowy dyspenser Legro


Dlaczego warto wybrać dyspenser do papieru marki Legro?


Już na samym początku trzeba wspomnieć o tym, że dyspensery do papieru pakowego Legro występują w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu, kupując odpowiedni dyspenser Legro, zapewnimy sobie największą optymalizację pracy. Dyspensery Legro to przede wszystkim bardzo wytrzymałe konstrukcje, ramy wykonane są z metalu, dzięki czemu mamy pewność, że dyspenser będzie bardzo wytrzymały. Ponadto wiele modeli takich dyspenserów posiada specjalny nóż na prowadnicy, dzięki czemu docinanie papieru pakowego do odpowiedniego długości będzie szybkie i bardzo bezpieczne, nie ma praktycznie żadnej możliwości, by pracownik skaleczył się podczas standardowego używania dyspensera. Wymiana rolki papieru pakowego, folii stretch czy innego materiału do pakowania jest dziecinnie prosta, wszystko to dzięki odpowiedniemu projektowi takiego dyspensera.

Poniżej zamieszczamy film demonstrujący montaż rolki folii stretch do dyspensera Legro, a także prezentację działania noża odcinającego na specjalnej szynie.


Gdzie kupić podajniki do papieru pakowego Legro?


Nie przeciągając dłużej, od razu zaprosimy Cię do naszego sklepu internetowego znajdującego się pod adresem neopak.pl, a także do sklepu stacjonarnego, który znajduje się w stolicy. Kupisz u nas dyspensery marki Legro w atrakcyjnych cenach. Ze swojej strony może zapewnić, że wysyłka jest realizowana najszybciej jak to możliwe, najpóźniej następnego dnia roboczego po zamówieniu.

Sprawdź naszą ofertę dyspenserów i podajników do materiałów opakowaniowych. Posiadamy jeden z największych asortymentów materiałów i akcesoriów do pakowania.
dyspenser do papieru Legro
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie