Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnyczwartek, 23 lutego 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 1752
Ilość komentarzy: 0

Koperty ozdobne, jakie wybrać i na jaką okoliczność?

Koperty ozdobne , jakie wybrać i na jaką okoliczność?


Kartka z życzeniami na urodziny, imieniny, chrzciny dziecka, czy z okazji wesela. Istnieje mnóstwo okazji, wyjątkowych uroczystości czy też innych okoliczności, w związku z którymi chcemy obdarować osobę obchodzącą swoje święto zarówno upominkiem, który będzie mógł sobie pozostawić do końca życia, jak również gotówką. Nie ukrywajmy, że gotówka to najczęstszy prezent umieszczany w takiej kopercie.

W sklepach wielkopowierzchniowych, księgarniach, sklepach z branży opakowaniowej możemy obecnie kupić różnego rodzaju kartki z życzeniami, które dodatkowo posiadają ozdobne koperty. Każda okazja jest inna, dlatego powinniśmy zadbać o to, by nabyć odpowiednią kartkę, na odpowiednią okazję.

W tym artykule przyjrzymy się, jakie obecnie mamy dostępne kartki z życzeniami i koperty ozdobne dostępne w ofercie wielu sklepów. Opiszemy również to, jak powinny wyglądać koperty ozdobne i kartki z życzeniami na poszczególne okazje.


Jak powinna wyglądać kartka i koperta ozdobna na urodziny/imieniny?


Urodziny to okazja, którą obchodzą praktycznie wszyscy na całym świecie. Jeśli kogoś bardzo dobrze znamy, to na pewno jesteśmy w stanie wymyślić prezent inny niż gotówka czy karta prezentowa do jednego ze sklepów. Jednak kartka z życzeniami w ozdobnej kopercie to tak zwany „must have” w przypadku urodzin.

Kolor koperty ozdobnej nie ma w tym przypadku większego znaczenia, ponieważ nawet gdybyśmy wybrali czarny kolor koperty, nikt by się nie obraził, jeśli kartka w środku będzie współgrała z taką czarną kopertą. W tym przypadku kartka z życzeniami powinna mieć złotą kolorystykę lub co najmniej żółtą.

Jeśli chodzi o grafikę na kartce z życzeniami, to wiadomo, że powinna pojawić się tam co najmniej liczba stwierdzająca to, które z kolei urodziny obchodzi dany solenizant. Dodatkowy obrazek baloników, tortu urodzinowego lub po prostu napis wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, będzie mile widziany, a wręcz wymagany na takiej kartce z życzeniami. Jeśli chodzi o same życzenia, to wiadomo, że możemy wybrać gotowe, wydrukowane życzenia lub użyć swojej inwencji twórczej w kreowaniu życzeń.

Podobnie będzie z kartką na imieniny. Z tym że na takiej kartce powinno znaleźć się imię solenizanta, reszta grafik jest raczej oczywista i nie trzeba się nad tym zastanawiać.

Koperty ozdobne

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Koperty ozdobne


Jaką kartkę i kopertę ozdobną kupić na pamiątkę chrztu świętego?


Chrzest święty to zaraz po urodzinach i imieninach, uroczystość, do której szukamy ozdobnej koperty i kartki z życzeniami. Chrzest Święty to wyjątkowa okazja, dlatego też każdy z nas chce podarować jak najładniejszą i najbardziej estetyczną kartkę z życzeniami.

Koperta ozdobna do takiej kartki powinna być koloru białego lub delikatnie kremowego, jest to praktycznie standard w przypadku tej uroczystości. Obecnie niezwykle popularne są kartki trójwymiarowe z motywem dziecka lub wózka dla dziecka. Kolorystyka takiej kartki to oczywiście dominująca biel z dodatkiem koloru błękitnego lub delikatnego różowego, w zależności od tego, jakiej płci jest dziecko.


Jaką kartkę oraz kopertę ozdobną kupić z okazji ślubu?


Oprócz urodzin, imienin oraz chrztu świętego, kolejną, bardzo popularną okazją do świętowania jest ślub. To moment, w którym dwójka bliskich sobie ludzi, postanawia, by połączyć się w związku na całe życie i zacząć budować wspólnie rodzinę. My, jako goście, również chcielibyśmy zapaść im głęboko w pamięć, wybierając jak najpiękniejszą kopertę ozdobną z kartką z życzeniami w środku.

W obecnych czasach dość popularne stają się proste kartki z życzeniami. Podobnie, jeśli chodzi o zaproszenia na ślub, pary coraz częściej decydują się na minimalistyczne kartki i jednobarwne koperty, które równie dobrze się sprawdzają pod względem estetycznym. Koperty ozdobne w jednym kolorze są niezwykle estetyczne, natomiast kartka z życzeniami , czy zaproszenie na ślub, bez zbędnych wymyślnych dodatków również będzie doceniona przez obdarowywane osoby.


Gdzie kupić koperty ozdobne na każdą okazję?


Koperty ozdobne , jak również kartki z życzeniami możemy kupić w specjalistycznych sklepach, operujących właśnie w branży eventowej. Tam na pewno znajdziemy największy wybór kopert, kartek z życzeniami oraz innych ciekawych elementów, które możemy wykorzystać do zaskoczenia solenizanta. W sklepach tego typu znajdziemy kartki na każdą okazję, kartki z życzeniami na urodziny, imieniny, ślub, chrzest święty, ukończenie studiów, zdanie egzaminów. Okazji do świętowania możemy wymieniać o wiele więcej.

Ozdobne koperty możemy kupić również w miejscach takich jak sklepy internetowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu branżowego pod adresem neopak.pl, a także drugiego sklepu, znajdującego się pod adresem opako.com.pl.

Posiadamy szeroki wybór kopert ozdobnych w najróżniejszych kolorach. Przypominamy również, że w przypadku zakupu w ilościach hurtowych możliwa jest negocjacja cen kupowanych towarów.
koperty ozdobne
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie