Michał KrajniakMichał Krajniakczwartek, 28 kwietnia 20226 minut czytanialiczba wyświetleń: 1540
Ilość komentarzy: 0

Pudełka i kartony do przechowywania

Produkty takie jak pudełka i kartony najczęściej kojarzą nam się z opakowaniami, które przeznaczmy do przesyłki. Patrzymy wówczas na to czy dany karton lub pudełko przetrzyma trudy podróży, czy jego gabaryty pomieszczą wszystko to, co chcemy wysłać. Myślimy także o dodatkowych zabezpieczeniach, oklejeniach, amortyzatorach, wypełniaczach czy też innych akcesoriach towarzyszących. Jednakże nieraz i nie dwa możemy używać opakowań niby wysyłkowych do rzeczy zgoła innych. Mowa tutaj o funkcji przenoszenia czy przechowywania różnego rodzaju produktów w warunkach domowych czy biurowych. Dziś szeroko postaramy się omówić to zagadnienie.
Pudeka-i-kartony-do-przechowywania

Kiedy karton czy pudełko nadaje się do przechowywania?


Wyroby tekturowe nie zawsze służą do przesyłki, chociaż na pierwszy rzut oka tak mogłoby się wydawać. Przykładem może być tutaj karton klapowy, do którego już dawno przylgnęła łatka opakowania typowo kurierskiego czy pocztowego. Nie oznacza to, że w branży tej karton się nie sprawdza – przeciwnie, spełnia swą rolę idealnie, chroniąc skutecznie zawartość naszej paczki. Jednakże w tym wszystkim jest jeszcze coś. Otóż taki karton możemy kupić po to, aby trzymać w nim różnego rodzaju dokumenty tudzież archiwa. Jeżeli posiadamy liczne segregatory z fakturami czy wynikami przetargów, wówczas taki karton sprawdzi się znakomicie. Jest to więc świetna propozycja zarówno dla firm jak i urzędów. W takim kartonie możemy przechowywać również bieżącą dokumentację. Spora przestrzeń pozwala nam na posegregowanie dokumentów w takie grupy, które akurat będą nam potrzebne w danym momencie. Jest jeszcze coś. Pamiętajmy, że na każdy karton możemy nanieść oznaczające dokumentację napisy – chociażby przy pomocy flamastra. Dzięki temu będziemy wiedzieli, co w jakim kartonie się znajduje i będziemy mogli bez żadnego problemu w każdym czasie odnaleźć interesujące nas dokumenty.

Czasem może zdarzyć się tak, że praca przy dokumentacji czy archiwach osiąga bardzo duże rozmiary.
Dzieje się tak zwłaszcza wówczas, gdy pracujemy w dużej firmie, która wymaga kompleksowej obsługi dokumentalnej. Idealnie wówczas sprawdzą się wówczas pudełka archiwizacyjne. Ich budowa sprawia, że nie będziemy mieli żadnego problemu z kategoryzowaniem naszych dokumentów. Dodatkowym i niewątpliwym atutem tego produktu jest fakt, że takie kartony są bardzo wytrzymałe. Dzięki temu, nawet jeśli znajdzie się w nich bardzo dużo dokumentów o znaczniejszej masie to i tak możemy bez żadnych obaw przenosić nasze archiwa. Bardzo wytrzymała budowa pudełka sprawia, że dno jest niezwykle wytrzymałe i nie zarwie się ono nawet przy zwiększonym zapotrzebowaniu na przechowywanie czy przenoszenie poszczególnych partii dokumentów.

W czym najlepiej trzymać obuwie?


Jest to porada bardzo cenna dla kolekcjonerów butów oraz dla osób, które ze względu na charakterystykę swojego zawodu często muszą używać obuwia zamiennego. Do przechowywania obuwia polecamy karton wykrojnikowy z wiekiem, umożliwiającym jego zamknięcie. Taki karton swoim kształtem idealnie pasuje do tego, aby przechowywać w nim różnego rodzaju buty. Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości tektury, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna. Warto też zwrócić na wysoką estetykę, jaką wykazuje się ten rodzaj opakowania. Tak przechowywane buty na pewno podkreślą prestiż właściciela, a także sprawią, że będziemy cieszyć się z wyboru obuwia każdego dnia. Jest jeszcze coś. Mianowicie chodzi o to, że jeśli posiadamy wiele rodzajów obuwia to wówczas kupno wielu takich kartonów nie będzie stanowiło zbytniego obciążenia dla naszego portfela.
Pudeka-i-kartony-do-przechowywania-2

Karton przeprowadzkowy – rozwiązanie na każdą okazję


Bardzo godnym polecenia produktem, który jest dostępny w naszym sklepie jest karton przeprowadzkowy. Jak sama nazwa wskazuje, opakowanie to nadaje się do przeprowadzek, ale nie tylko. Możemy bowiem w nim z pełnym powodzeniem przechowywać na co dzień różnego rodzaju ubrania. Ale omówmy zalety tego opakowania po kolei. Mianowicie przypatrzymy się pierwotnemu przeznaczeniu tego kartonu. Jeżeli zdecydujemy się na przeprowadzkę, to wówczas do takiego kartonu możemy zapakować znaczną część naszego kartonu. Nawet przez dłuższy czas karton może służyć do tego, by przenosić ubrania w różne miejsca. Dzięki bardzo wytrzymałemu wykonaniu karton ten wytrzyma nawet znaczne obciążenia. Nie musimy się przy tym obawiać, że dno naszego kartonu pęknie. Możemy spokojnie przenosić nawet dużą ilość ubrań w naszym kartonie.

Kiedy przeprowadzka już się zakończy, karton ten sprawdzi się znakomicie jako pojemnik do codziennego przechowywania ubrań. Mamy tutaj dość ciekawą propozycję dotyczącą alternatywnego zastosowania. Otóż taki karton możemy przeznaczyć do wkładania do niego na bieżąco ubrań, które nie będą już nam potrzebne. Sweter, który wyszedł z mody, bluza, która nie okazała się wcale ciepła, koszulka, która przestała się podobać – to wszystko może trafiać do naszego kartonu. Idealnie także to się sprawdza w przypadku rodzin z dziećmi. Jak wiadomo – dzieci wyrastają z ubrań w zastraszającym tempie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby do takiego kartonu pakować kolejno ubrania, z których nasze pociechy wyrosły. Tak magazynowane domowym sposobem ubrania mogą w przyszłości zostać przeznaczone chociażby na cele charytatywne.  
Pudeka-i-kartony-do-przechowywania-3

Na drobne szpargały – zestaw pudełek ITALO


Zestaw pudełek ITALO to pierwszorzędne rozwiązanie jeżeli chodzi o komplet pojemników na różnego rodzaju szpargały. W zestawie tym znajduje się pięć pudełek o różnych gabarytach – od bardzo małego do bardzo dużego. Ta różnorodność niesie ze sobą taki plus, że możemy trzymać w pudełku bardzo różne akcesoria, przedmioty, pamiątki czy gadżety domowego użytku. Pudełka ITALO sprawdzą się równie dobrze w biurze. W mniejsze pudełka możemy pakować takie przedmioty jak wstążki, agrafki, spinki, spinacze, tasiemki, złożone folie wielokrotnego użytku, magnesy czy sprzęty takie jak chociażby zszywacze albo dziurkacze. Pudełka o średnich gabarytach to znakomita propozycja do przechowywania w nich pamiątek z wakacji, pocztówek, dokumentów, a także innych pamiątek rodzinnych. Natomiast największe pojemniki z tego zestawu z całą pewnością dobrze posłużą jako miejsce do przechowywania tekstyliów czy zużytych sprzętów elektronicznych.
Pudeka-i-kartony-do-przechowywania-4

Pudełka laminowane czyli wysoka estetyka


Wiadomo, że jeśli planujemy kupno pojemników do przechowywania różnych rzeczy w naszym domu to najprawdopodobniej będziemy robić porządki na większą skalę. Warto się wówczas zastanowić jak będzie wyglądało nasze domostwo po całym sprzątaniu, jakie wykonamy. Wygląd dotyczy także uporządkowanych rzeczy. Każdy, kto posiada dobry smak z całą pewnością zadba także i o ten element. Dlatego w takim przypadku warto wybrać eleganckie pudełka laminowane. Możemy w nich przechowywać naprawdę bardzo różne rzeczy. Największym walorem tych pudełek jest ich wysoce estetyczny sposób wykonania. W naszym sklepie te produkty dostępne są w bardzo różnorodnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możemy wybrać wiele pudełek o różnej barwie, co z całą pewnością będzie plusem przy kategoryzacji poszczególnych grup produktów, które przechowujemy. I tak na przykład pudełko czerwone może nam służyć do przechowywania pamiątek od ukochanej osoby. Sprawdza się do szczególnie na użytek Pań, które często dostają drobne upominki od swoich mężczyzn. Pudełko różowe może być natomiast miejscem do przechowywania przedmiotów dziewczynki – np. wielobarwnych spinek do włosów. Zyskujemy tu dodatkowy atut w postaci możliwości nauczenia naszego dziecka porządku w jego najbliższym otoczeniu. Z kolei eleganckie zielone pudełko z powodzeniem nada się do przechowywania w nim drogocennych przedmiotów – np. wiecznego pióra. Jest to niby prosty kartonik, a zadowoli nawet najbardziej wytrawnego konesera.
Pudeka-i-kartony-do-przechowywania-5

Pudełko karbowane z oknem jako ciekawa propozycja


Niewątpliwie bardzo ciekawą propozycją, jaką możemy zaoferować naszym klientom jest pudełko karbowane z oknem. To, co charakteryzuje ten produkt to transparentne okno wbudowane w wieko. Dzięki temu od razu widzimy, co znajduje się w środku. Takie pudełko przyda nam się jeśli chcemy przechowywać wiele różnych drobiazgów. Jak to będzie wyglądało w praktycznym ujęciu? Otóż, załóżmy, że mamy różnego rodzaju produkty piszące – pióra, długopisy, markery, flamastry, pisaki, ołówki czy kredki. Przechowując takie zestawy w pudełkach z oknem możemy od razu podejrzeć, co znajduje się w danym pudełku i wybrać te produkty, których akurat będziemy potrzebowali.

W trosce o środowisko i kondycję Twojego portfela


Wszystkie produkty, które do tej pory przedstawiliśmy jako pudełka i kartony nadające się do przechowywania różnych przedmiotów są w pełni ekologiczne, a ponadto stanowią ekonomiczny wybór dla klienta. Pojemniki te zostały wykonane z tektury. Jest to surowiec w pełni biodegradowalny. Tak więc korzystając z tych kartonów i pudełek mamy pewność, iż działamy w sposób absolutnie przyjazny dla środowiska. Kiedy już nie będziemy chcieli używać kartonów i pudełek albo kiedy po prostu ulegną uszkodzeniu możemy bez żadnych obaw oddać je do recyklingu.

Dlaczego jest to rozwiązanie ekonomiczne? Jak już zdążyliśmy sobie powiedzieć, nasze kartony wykonane są bardzo solidnie. To oznacza, że możemy korzystać z nich długotrwale i często, pakować do nich dużo przedmiotów o znaczniejszej masie i bez żadnych obaw przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu kupujemy dany produkt tylko jeden raz, a następnie możemy z niego korzystać nawet przez długie lata przy ergonomicznym użytkowaniu. Musimy też podkreślić, że każdy pojemnik to produkt wielokrotnego użytku. W praktyce oznacza to, że zanim wyrzucimy dany pojemnik powinniśmy się zastanowić, czy nie przyda on nam do czegoś jeszcze.

Jeśli nie mamy bardzo dużych potrzeb, możemy kupić pojedynczy karton czy pudełko. Atrakcyjna cena sprawia, że taki zakup to praktycznie żadne obciążenie dla naszego portfela. Jeżeli prowadzimy firmę i musimy zakupić bardzo dużo takich pojemników to wówczas również taka inwestycja nie będzie wymagała od nas znacznych nakładów finansowych. 
Pudełka i kartony do przechowywania
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie