Długość do 400mm

W ofercie sklepu internetowego NEOPAK znajdą Państwo duży wybór tub z kartonu o długości 400 mm. Są one wykonane z mocnej tektury, która poprzez spiralne nawinięcie i wzmocnienie specjalistycznym spoiwem tworzy sztywny i mocny tubus o ściankach grubości aż 2 mm.


Tuleje kartonowe mają niezwykle szerokie zastosowanie, m.in.:

  • przechowywanie rysunków, grafik, fotografii o długości / szerokości do 40 cm

  • zabezpieczanie projektów technicznych, map geodezyjnych itp.

  • ochrona tkanin, arkuszy papieru i folii

  • zabezpieczanie wartościowych przedmiotów o rozmiarach adekwatnych do gabarytów tubusa

  • eleganckie pakowanie artykułów spożywczych


Duża sztywność i twardość kartonowych rur sprawia, że umieszczone w nich przedmioty nie będą w żaden sposób narażone na zgięcie lub złamanie. Plastikowe denka skutecznie zapobiegają wysunięciu się zawartości z tubusa i dodatkowo chronią ją przed zabrudzeniami, wilgocią lub osadzaniem kurzu. Ta ostatnia funkcjonalność ma szczególnie duże znaczenie przy przechowywaniu tekstyliów.


Oferowane przez nas gilzy tekturowe z powodzeniem służą także do tworzenia zwojów tkanin, artykułów pasmanteryjnych, folii (np. typu stretch), arkuszy i taśm papierowych. Konfekcjonowane w ten sposób towary są skutecznie zabezpieczane przed jakimikolwiek zagnieceniami lub załamaniami.


Standardowo tuby kartonowe wykonywane są w kolorze brązowym. Na zamówienie możemy zmodyfikować wymiary tulei lub nadać jej oryginalny wygląd poprzez indywidualne wykończenie poligraficzne.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Filtruj karton po wymiarach
Długość kartonu [mm]Szerokość kartonu [mm]Wysokość kartonu [mm]
Format
Długość
Szerokość
Kolor
Zastosowanie
Inne
Rodzaj składania
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj