Drabiny


Posiadamy w sprzedaży profesjonalne drabiny przeznaczone do użytku domowego oraz zastosowań magazynowych. W naszym asortymencie znajdują się drabiny pojedyncze, 2- i 3-elementowe, wolnostojące i taborety oraz drabiny teleskopowe.

 

Zastosowanie:

 

  • Umożliwienie wygodnej i bezpiecznej pracy na wysokości
  • Prace budowlane, remontowe i magazynowe

 

Charakterystyka:

 

  • Bardzo szeroka gama modeli
  • Renomowani włoscy producenci: Faraone i Akala
  • Spełniają najwyższe normy jakości, bezpieczeństwa i ergonomii.

 

Drabiny dostępne w naszym sklepie pochodzą z fabryk renomowanych włoskich firm –  w przeważającej większości z firmy Faraone. Legitymuje się ona ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji drabin aluminiowych, zatrudnia najwyższej klasy specjalistów i stosuje najnowocześniejsze technologie produkcyjne.

 

 

SZCZEBLE
O SZEROKOŚCI DO 30CM!

 

SZCZEBLE SWORZNIOWE Z 16 PUNKTAMI ROZPOROWYMI!

Faraone oferuje szeroki asortyment płaskich szczebli o szerokości 13 cm, 15 cm i 30 cm, o nachyleniu 60 i 45 stopni. Im bardziej nachylona jest drabina, tym łatwiej się na nią wspiąć.

Modele drabin wyposażone w taką innowację w zakresie bezpieczeństwa to SMT, MFT, SMFT, MAG, SPF, SAG, SGE, DOMUS, SGP, TELES TT, CM oraz wszystkie modele linii specjalnej.

Wszystkie szczeble sworzniowe są mocowane za pomocą 16-punktowego hydraulicznego systemu rozporowego o dużej mocy, który wciska szczebel w słupki w 16 różnych miejscach, co gwarantuje długotrwałą stabilność.

Faraone stosuje również szczeble sworzniowe z sekcjami 30x30 dla serii 150 oraz szczeble 35 x 35 dla serii 200, wyjątkowe w swej kategorii.

 

 

 

WYSOKOELASTYCZNE, NIEŁAMIĄCE SIĘ ELEMENTY!

BEZPIECZNA PODSTAWA STABILIZUJĄCA!

Dla Faraone, wszystkie elementy konstrukcyjne istotne dla osobistego bezpieczeństwa muszą w sytuacji przeciążenia powodować wyginanie, ale nie złamanie elementów.

W przypadku zastosowania elementów nieporowatych, takich jak elementy wykonane z odlewów aluminiowych, które mogą ulec nagłemu złamaniu, powstaje ryzyko poważnych obrażeń operatora.

W związku z powyższym cały zakres drabin Faraone wyposażony jest w odlewane przeguby stalowe.

Firma Faraone opatentowała dużą dwukomponentową podstawę z konstrukcją główną z wytłaczanego aluminium i cienkiej części z miękkiego, antypoślizgowego plastiku.

Modele wyposażone w tę innowację to SMT, CM, seria 150, seria 200 oraz MFT.

Pasy do zakotwienia drabiny w miejscu oparcia dla drabin przedłużanych są kolejną właściwością gwarantującą bezpieczeństwo.

 

W ofercie sklepu internetowego NEOPAK.PL znajdą Państwo jednak nie tylko drabiny aluminiowe, ale również drabiny wykonane z włókna szklanego. Szczegółowe opisy i specyfikacje poszczególnych modeli zamieściliśmy na stronach konkretnych produktów.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pracownicy Działu Obsługi Klienta z przyjemnością udzielą Państwu wyczerpujących odpowiedzi, rozwieją nurtujące Państwa wątpliwości oraz udzielą niezobowiązujących porad i podpowiedzi dotyczących zarówno samego wyboru odpowiedniego produktu, jak i jego prawidłowego użytkowania.

 
Producentem większości naszych drabin jest renomowana włoska firma 
 
  
Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów