Magazynowe i przemysłowe


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Posiadamy w sprzedaży profesjonalne drabiny magazynowe oraz przemysłowe, przeznaczone do wykorzystania w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych oraz wszelkich okolicznościach przemysłowych. Wysokiej jakości drabiny posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości, co gwarantuje Państwu komfort użytkowania i bezpieczeństwo pracy.

 

Zastosowanie:

 

  • Prace magazynowe i porządkowe
  • Prace na wysokości w zakładach produkcyjnych
  • Realizacja wymogów BHP w zakładach przemysłowych

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z aluminium
  • Wyposażone w zabezpieczenia antypoślizgowe
  • Wyprodukowane zgodnie z rygorami BHP
  • Najwyższa światowa jakość

 

Drabiny przemysłowe oraz magazynowe to akcesoria stworzone specjalnie z myślą o pracy w trudnych warunkach. Ich podstawowym zadaniem nie jest jedynie ułatwienie pracy na wysokości, lecz – przede wszystkim – podniesienie poziomu jego bezpieczeństwa.

 

Drabiny produkowane przez renomowaną firmę Faraone powstały na podstawie ponad 30-letniego doświadczenia konstruktorów. Dzięki temu dostosowane są do przyzwyczajeń oraz potrzeb najbardziej nawet wymagających użytkowników.

 

Wszystkie drabiny zaprojektowano z poszanowaniem najważniejszych zasad ergonomii, a wykonano z użyciem najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Tym samym możemy zagwarantować, że decydując się na zakup dowolnej drabiny z naszego katalogu, otrzymają Państwo najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

 

Drabina magazynowa 70/SMT (wyposażona w 3 szczeble) to produkt godny polecenia wszystkim tym, którym tego typu urządzenie jest niezbędne do codziennej pracy. Jest wyjątkowo kompaktowa i bardzo lekka, co znakomicie ułatwia jej przenoszenie i rozstawianie. Stopnie o szerokości 15cm pozwalają na komfortowe poruszanie się po drabinie, zaś praktyczny podest o wymiarach 52x62cm pozwala na wygodną pracę na wysokości.

 

Niemniej godne uwagi w tej kategorii produktów są również profesjonalne schody dla budownictwa i przemysłu CM4. Posiadają one 4 stopnie o głębokości aż 15. centymetrów, przynitowane do konstrukcji z użyciem lotniczej technologii, umieszczone w ramie nachylonej o 60 stopni.  Takie rozwiązanie umożliwia łatwe poruszanie się w górę i w dół oraz podnosi bezpieczeństwo korzystania z drabiny. Dodatkowo, te wytrzymałe schody wyposażone są w wygodny podest o wymiarach 58x31cm.

 

Jeżeli natknęli się Państwo na problem w trakcie wyboru produktu, lub potrzebują dodatkowych informacji albo porady – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Odpowiadamy na wszystkie telefony i wiadomości e-mail. Naszych konsultantów spotkać można także codziennie (w dni robocze) w siedzibie firmy NEOPAK.

 
 
Producentem większości naszych drabin jest renomowana włoska firma 
 
  
 
mająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drabin aluminiowych,
zatrudniająca najwyższej klasy specjalistów w zakresie najnowocześniejszych
technologii i dbającej o wysoką jakość tworzonych produktów.
Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów