Pojedyncze, 2 i 3-elementowe


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Proponujemy Państwu klasyczne drabiny pojedyncze oraz dwu i trójelementowe – aluminiowe, stalowe i z włókna szklanego. Wszystkie spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz ergonomii i mogą być stosowane zarówno w gospodarstwach domowych, w warunkach magazynowych, jak i podczas prac budowlano-remontowych.

 

Zastosowanie:

 

  • Prace magazynowe
  • Prace remontowo-budowlane
  • Praca na wysokości w gospodarstwie domowym

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z aluminium, stali lub włókna szklanego
  • Modele pojedyncze oraz 2- i 3-elementowe
  • Zgodność z najwyższymi normami jakości

 

W naszym asortymencie posiadamy drabiny pojedyncze, przystawne. Drabiny te wyposażone są w szerokie, wygodne stopnie oraz elementy zabezpieczające przed samoczynnym przesuwaniem się po podłożu. Zapewniają duży komfort pracy i gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

Wśród oferowanych przez nas drabin niesłabnącą popularnością cieszy się drabina przystawna z szerokimi stopniami S14/E, 17-szczeblowa. Szczeble mają szerokość 8. centymetrów, a w zestawie znajduje się specjalny zaczep zabezpieczający. Konstrukcja jest nitowana z wykorzystaniem technologii stosowanej w lotnictwie oraz wyposażona w dodatkowe wzmocnienia, które zwiększają jej stabilność. Ponadto drabina może posiadać także dodatkową poręcz, podnoszącą bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

Szczególnie godna uwagi jest również dwuelementowa drabina wielofunkcyjna ST300/2n, 3-szczeblowa. Wyposażona w podstawę stabilizującą i specjalny pasek pozwalający na umocowanie do ściany, jest produktem wyjątkowo wygodnym i funkcjonalnym. Poziom bezpieczeństwa zwiększa element dodatkowo zabezpieczający elementy drabiny przed rozłączeniem.

 

Do specjalnych zastosowań przeznaczona jest natomiast profesjonalna drabina 3-elementowa z włókna szklanego, 7-szczeblowa. Jej szczególną cechą jest izolacja elektryczna o wytrzymałości do 20 000 V/cm2. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo podczas pracy związanych z elektrycznością oraz takich, w których zachodzi ryzyko przypadkowego porażenia prądem. Rama tej drabiny wykonana jest z włókna szklanego, stopnie zaś są aluminiowe. Całość spełnia surowe wymogi bezpieczeństwa i ergonomii.

 

Na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu drabin odpowiedzą Państwu obszernie nasi konsultanci, którzy dostępni są w dni robocze pod firmowym numerem telefonu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy NEOPAK, gdzie można zarówno uzyskać informacje, jak i złożyć zamówienie oraz odebrać towar.

 
Producentem większości naszych drabin jest renomowana włoska firma 
 
  
 
mająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drabin aluminiowych,
zatrudniająca najwyższej klasy specjalistów w zakresie najnowocześniejszych
technologii i dbającej o wysoką jakość tworzonych produktów.
Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów