Teleskopowe


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Wśród popularnych drabin olbrzymim zainteresowaniem cieszą się drabiny teleskopowe. Oferujemy je w wersjach wyposażonych w różne ilości szczebli, jedno- i dwustronnych, a także w postaci przegubowej.

Zastosowanie:

 

  • W domu, firmie i magazynie
  • Prace remontowe, konserwacyjne, porządkowe
  • Montaż szyldów, reklam czy elementów zdobniczych
  • Użytek wewnętrzny i zewnętrzny

 

Charakterystyka:

 

·         Wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium

·         Dostępne wersje przegubowe

·         Różna ilość szczebli

 

Drabiny teleskopowe charakteryzują się wyjątkowo mobilnością. Dzięki swojej konstrukcji i niskiej wadze są łatwe do przestawiania i przenoszenia z miejsca na miejsce, a jednocześnie bardzo stabilne. Rozsuwające się teleskopowo ramy drabiny pozwalają dostosować ją do niemal każdych warunków i wysokości pracy.

 

Dostępne w ofercie sklepu internetowego NEOPAK.PL drabiny teleskopowe są wyjątkowo uniwersalne, dlatego szczególnie polecamy je wszystkim tym, którzy często się  przemieszczają i równie często nie są w stanie z góry przewidzieć warunków, w jakich będą musieli pracować.

 

Jako doskonały przykład, warta jest przywołania w tym miejscu aluminiowa drabina teleskopowa Teles. Jest to drabina o 16 szczeblach, mocowanych w technologii lotniczej – nitowanie bez spawania, zapewniające bardzo wysoką wytrzymałość i trwałość połączeń. Co za tym idzie, jest to drabina wyjątkowo bezpieczna. Dodatkową ochronę użytkownikowi zapewnia zdejmowana poręcz (można ją dokupić) oraz specjalny mechanizm służący do blokowania wysuwanej części, wyposażony w ergonomiczny uchwyt.

 

Równie ciekawa jest aluminiowa drabina teleskopowa QUATTRO.T12. Posiada ona 12 stopni i może być używana jako drabina przystawna, drabina wolnostojąca lub rozkładana. Jest zatem wyjątkowo uniwersalna. Jej dodatkowym atutem są bardzo małe rozmiary po złożeniu, co znakomicie ułatwia transport. Z tego względu drabina ta doskonale nadaje się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do zastosowania w warunkach domowych.

 

Pełną ofertę drabin, ich szczegółowe opisy oraz specyfikacje techniczne, znajdą Państwo oczywiście na stronach ofertowych naszego sklepu. Zapraszamy również do kontaktu z pracownikami firmy NEOPAK, którzy w każdej chwili gotowi są rozwiać wszelkie, nurtujące Państwa wątpliwości oraz odpowiedzieć na pytania związane z drabinami, schodami i podestami.

 

 
Producentem większości naszych drabin jest renomowana włoska firma 
 
  
 
mająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drabin aluminiowych,
zatrudniająca najwyższej klasy specjalistów w zakresie najnowocześniejszych
technologii i dbającej o wysoką jakość tworzonych produktów.
Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów