Wolnostojące i taborety


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


W obszernym katalogu drabin posiadamy drabiny wolnostojące i taborety: jedno oraz dwustronne, o różnych wysokościach, przeznaczone do użytku domowego oraz zastosowań profesjonalnych – w tym bezpieczne schody aluminiowe i profesjonalne schody przemysłowe (podesty).

 

Zastosowania:

 

  • Drobne prace domowe
  • Prace remontowe i budowlane
  • Prace magazynowe i porządkowe

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z aluminium lub stali
  • Spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa
  • Ergonomiczne i praktyczne
  • Szeroka gama modeli

 

Do wyjątkowo praktycznych zaliczyć należy między innymi bezpieczne aluminiowe schody SGA02 wyposażone w dwa wygodne stopnie o szerokości 20. centymetrów. Stopnie są ryflowane, a więc zapewniają bardzo dobrą przyczepność obuwiu. Jednoelementowa rama upraszcza konstrukcję i ułatwia jej przenoszenie.

 

Warta polecenia indywidualnym klientom jest drabina dwustronna S2095ND, wyposażona w 4 antypoślizgowe szczeble o głębokości 8cm. Stopnie zostały przynitowane do konstrukcji z wykorzystaniem technologii lotniczej, natomiast krawędzie górnych zawiasów zabezpieczono tworzywem sztucznym. Drabina posiada podest na którym można bezpiecznie i wygodnie stanąć.

 

W warunkach przemysłowych doskonale sprawdzą się natomiast profesjonalne schody CM 5P, posiadające 5 wytrzymałych szczebli o głębokości 15 centymetrów, rozmieszczonych na konstrukcji o nachyleniu 60 stopni – takie rozwiązanie wydatnie ułatwia wchodzenie i schodzenie. Schody wyposażone są w duży podest (58x31cm), dodatkowo zabezpieczony zdejmowaną poręczą. Są solidne, wytrzymałe i bardzo proste w użytkowaniu.

 

Wszystkie drabiny i schody oferowane przez sklep NEOPAK.PL zostały wyprodukowane w zgodzie z uznanymi standardami i spełniają wygórowane normy bezpieczeństwa oraz ergonomii. Wysoka jakość zapewnia Państwu niespotykany komfort pracy i obsługi, zaś wieloletnie doświadczenie producenta sprawia, że wyroby te dostosowane są do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

 

Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji na ten temat, a także przekażą wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady dotyczące doboru odpowiedniej drabiny i optymalnego sposobu jej wykorzystania w każdych warunkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, przesłania wiadomości pocztą elektroniczną lub osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy.

 
 
Producentem większości naszych drabin jest renomowana włoska firma 
 
  
 
mająca ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drabin aluminiowych,
zatrudniająca najwyższej klasy specjalistów w zakresie najnowocześniejszych
technologii i dbającej o wysoką jakość tworzonych produktów.
Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów