Folia stretch

PromocjeFolia stretch do owijania palet

 

Folia stretch doskonale skleja różne powierzchnie, a przez to – stabilizuje przewożone (na przykład na paletach) ładunki, także te ciężkie i o nieregularnych kształtach. Podstawą jej skutecznego działanie jest to, że folia strecz jest niezwykle rozciągliwa, dzięki czemu omawiany materiał kurczy się i zaciska na owiniętych nim ładunkach, tym samym mocno stabilizując różnego rodzaju powierzchnie.

 

Folia stretchowa ręczna należy do jednych z najwyżej ocenianych i najczęściej wykorzystywanych materiałów opakunkowych. Obwijane nią ładunki są należycie zabezpieczone na czas transportu, a do tego – chronione przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, brud i pył. Ponadto, estetyczna w wyglądzie, ekonomiczna w zakupie i prosta w stosowaniu folia strecz kolorowa uniemożliwia odkrycie zawartości przesyłek, przez co wykorzystywana jest często przez pracowników magazynów odpowiedzialnych za bezpieczne składowanie powierzonych im dóbr.

 

Z uwagi na tak szerokie zastosowanie tego materiału – folia ręczna do owijania palet dostępna jest w asortymencie sklepu NEOPAK w wielu wariantach wymiarowych, rodzajowych czy kolorystycznych.

Folia jumbo służy do konfekcjonowania folii na rolki folii stretch ręcznej.

  

Folia stretch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

      

 

Przeczytaj: Praktyczne zastosowania folii stretch.

   

  

Zastosowanie folii stretch:

 

·         Stabilizowanie przesyłek (na przykład umieszczonych na paletach)

·         Zabezpieczanie paczek

·         Ukrywanie zawartości przesyłek

·         Zabezpieczanie mebli

·         Praktycznie wykorzystywane podczas magazynowania różnych dóbr

·      Zabezpieczanie towarów zgromadzonych w kartonach przed rozsypywaniem się

·         Stosowana w pracach polowych, ogrodniczych i domowych

 

Charakterystyka folii strecz do owijania palet:

 

  • Mocno opinająca
  • Stabilizująca ładunki
  • Zabezpieczająca towary przed działaniem czynników zewnętrznych
  • Produkowana z polietylenu
  • Sprężysta i rozciągliwa
  • Lekka i ekonomiczna
  • Nie klei się

 

W asortymencie sklepu NEOPAK znajdą Państwo folię stretch transparentną i kolorową (między innymi czarną, niebieską czy białą), ręczną oraz maszynową. Proponowana przez nas folia sprzedawana jest w tulejach o wadze między innymi 1.2 kg, 1.5kg, 2.75kg, 3.2kg i przykładowej szerokości 10cm, 25cm oraz  50cm.

 

Szeroka oferta pozwala na wybranie materiału idealnie dostosowanego do konkretnych potrzeb. Jeśli w dostępnym na stronie sklepu internetowego asortymencie nie znajdą Państwo interesującego Was produktu – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci zaproponują Państwu możliwość złożenia indywidualnego zamówienia oraz zaprezentują najbardziej optymalne, odpowiadające Państwa oczekiwaniom rozwiązanie.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów