Folia Jumbo


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Folia stretch "Jumbo"

 

 

Mocna i praktyczna folia stretch Jumbo to wysokiej jakości, wielowarstwowa folia stretch, przeznaczona do przemysłowego przetwarzania. Wyróżnia się znakomitą elastycznością i wyjątkową trwałością oraz doskonałą przyczepnością i wytrzymałością.

 

Zastosowanie JUMBO:

 

  • konfekcjonowanie
  • może być przewijana na przykład na folię ręczną

 

Charakterystyka folii:

  

  • Bardzo wytrzymała i trwała
  • Wodoodporna
  • Ekonomiczna i łatwa w użytku.
  • Zróżnicowana kolorystyka
  • Rozciągliwość: 150-180%
  • Grubość: 20-30 µm

 

Produkowana w procesie wylewu metodą CAST folia stretch Jumbo charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością i trwałością, przy zachowaniu wszystkich najlepszych cech tradycyjnej folii stretch. Z tego względu znajduje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle oraz transporcie na dużą skalę. Nie jest dedykowana do końcowego użytku.

 

Folia stretch Jumbo jest przeznaczona do przetwarzania – konfekcjonowania, czyli na przykład przewijania na folię ręczną. Dopiero wówczas może zostać wykorzystana między innymi do stabilizacji ładunków paletowych.

 

Po przewinięciu doskonale skleja ładunki, nadając opakowaniom bardzo dużej odporności na rozerwania i rozdarcia, a także uniemożliwiając ich samoczynne rozpakowanie w trakcie transportu. Te walory w połączeniu z niezwykłą wydajnością powodują, że jest to jedno z najbardziej ekonomicznych metod pakowania i zabezpieczania towaru na skalę przemysłową.

 

Folia stretch Jumbo występuje w kilku kolorach: czarnym, niebieskim oraz białym. Olbrzymim powodzeniem cieszy się też odmiana transparentna, głównie ze względów praktycznych – pozwala na łatwą identyfikację zabezpieczonych nią paczek i ładunków.

 

Folia stretch Jumbo dostępna jest w naszym sklepie internetowym w rolkach o różnej szerokości i długości. Długość nawoju zależy od grubości folii i wagi rolki.

 

Szerokość

Średnica tulei

Grubość folii

Masa rolki

500mm

76mm

20-30 µm

50kg

250mm

76mm

20-30 µm

25kg

 

 

Jeżeli potrzebują Państwo rozwiązań „szytych na miarę”, a więc nietypowych ilości lub niestandardowej szerokości folii, prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą. Konsultanci NEOPAK.PL pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie oraz – w razie potrzeby – dostarczyć zindywidualizowany produkt.  Na życzenie możemy dostarczyć Państwu folię o mniejszej grubości (nawet od 13 µm) oraz różnych współczynnika rozciągliwości.  Istnieje także możliwość zakupu rolek zawierających większą ilość nawoju.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów