Folia stretch maszynowa


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa to specjalna folia stretch przeznaczona do wykorzystania w mechanicznych, zautomatyzowanych owijarkach. Jest wytrzymała i bardziej wydajna od folii przeznaczonej do aplikacji ręcznej.

 

Zastosowanie folii rozciągliwej do owijania palet:

 

  • Zautomatyzowane owijanie przedmiotów
  • Zamykanie i uszczelnianie kartonów
  • Ochrona towaru przed wilgocią i kurzem
  • Stabilizacja ładunków paletowych

 

Charakterystyka folii stretch maszynowej:

 

  • Mocna i wydajna, rozciągalna folia polietylenowa
  • Przeznaczona do użytku w automatycznych owijarkach
  • Bardzo trwała
  • Nadaje się do powtórnego przetworzenia w procesie recyklingu

 

Folia stretch maszynowa jest uniwersalnym i bardo praktycznym materiałem, służącym do zabezpieczania i stabilizacji dużych ładunków paletowych, jak również niewielkich przedmiotów. Jest przystosowana do użytku w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych wykorzystujących mechaniczne owijarki. Niska cena w połączeniu z olbrzymią wydajnością sprawiają, że jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne.

 

Maszynowa folia stretch doskonale zabezpiecza wszystkie przedmioty przed osiadaniem kurzu, chroni je przed działaniem wilgoci oraz zapobiega szkodliwemu działaniu wielu chemikaliów. Wynika to z właściwości samego polietylenu (PE), z którego jest wykonana, a który jest surowcem najczęściej wykorzystywanym do produkcji tworzyw sztucznych.

 

Na największą skalę folia stretch do oiwjania maszynowego palet wykorzystywana jest oczywiście we wszelkiego rodzaju przemyśle, ze szczególnym wskazaniem na zakłady produkcyjne oraz firmy dystrybucyjne, gdzie jest istotnym elementem zautomatyzowanych linii pakujących.

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroką gamę maszynowej folii stretch, o różnych szerokościach i grubości oraz różnym wskaźniku rozciągalności – w tym folię Power oraz Superpower.

 

W doborze odpowiedniej folii stretch chętnie pomogą Państwu nasi konsultanci, legitymujący się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie przemysłowego wykorzystania różnych rodzajów folii stretch. Na wszystkie pytania odpowiadamy telefonicznie oraz drogą mailową. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów