Folia stretch power


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Folia stretch Power

Folia stretch Power to bardzo wytrzymała I wydajna maszynowa folia stretch o podwyższonej rozciągliwości. Jest przeznaczona przede wszystkim do stabilizacji ciężkich ładunków paletowych.

 

Zastosowanie:

 

  • Stabilizacja i ochrona ładunków paletowych
  • Zabezpieczanie paczek i ładunków przed nieuprawnionym dostępem
  • Ochrona towarów przed osiadaniem kurzu i działaniem wilgoci

 

Charakterystyka:

 

·         Bardzo wytrzymała i lekka

·         Rozciąg rzędu 230-250%

·         Wyjątkowo wydajna

 

Folia stretch Power charakteryzuje się podwyższoną w stosunku do klasycznej folii rozciągalnością. Sięga ona nawet 230-250%, co bezpośrednio przekłada się na siłę opasania. Ta odmiana folii stretch doskonale nadaje się do stabilizacji dużych ładunków paletowych, łączenia i zabezpieczania towarów na paletach, zamykania i uszczelniania ciężkich paczek oraz ochrony towarów przechowywanych w trudnych warunkach (na przykład na składowiskach mieszczących się na otwartej przestrzeni).

 

Folia stretch Power chroni również doskonale zapakowany towar przed wilgocią, osiadaniem kurzu i działaniem rozmaitych chemikaliów, dzięki czemu idealnie sprawdza się w praktyce magazynowej i fabrycznej. Ze względu na podwyższoną rozciągliwość jest też bardzo wydajna i ekonomiczna.

 

Najczęściej folia stretch Power wykorzystywana jest w dużych firmach transportowych (stabilizacja ładunków) oraz magazynach przemysłowych i hurtowniach (ochrona towaru).

 

Jest to folia przeznaczona do użytku maszynowego i może być wykorzystywana zarówno w owijarkach rotacyjnych, jak i automatycznych owijarkach wyposażonych w głowicę typu „pre-stretch”.

 

Folia stretch Power doskonale nadaje się do wielokrotnego owijania zabezpieczanych przedmiotów. Każda kolejna warstwa folii przykleja się do poprzedniej, co zwiększa wytrzymałość i trwałość zabezpieczenia oraz wydatnie utrudnia nieuprawniony dostęp do zawartości opakowania.

Szczegółową specyfikację dostępnej folii stretch Power znajdą Państwo na naszych stronach internetowych. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą również na wszelkie pytania i dostarcza Państwu niezbędnych informacji na temat działania, procesu doboru oraz wykorzystania folii stretch Power.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów