Folia stretch Superpower


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Folia stretch Superpower

Folia stretch Superpower to wysokiej jakości folia stretch charakteryzująca się podwyższoną rozciągalnością, a co za tym idzie – większą siłą naciągu. W konsekwencji zapewnia szczelniejsze, trwalsze i bardziej wytrzymałe opakowanie oraz lepszą stabilizację ładunku od folii standardowej.

 

Zastosowanie:

 

  • Stabilizacja ciężkich ładunków paletowych
  • Zamykanie dużych kartonów
  • Uszczelnianie kartonów i ładunków paletowych
  • Ochrona towarów i paczek przed kurzem i wilgocią

 

Charakterystyka:

 

  • Wysokiej jakości folia polietylenowa
  • Maksymalny rozciąg: 300%
  • Bardzo lekka i elastyczna
  • Wyjątkowo wytrzymała
  • Do użytku maszynowego

 

Folia stretch Superpower jest produkowana w procesie wylewania szczelinowego CAST. Dzięki zastosowaniu odpowiednio przygotowanego materiału (granulatu polietylenowego) oraz nowoczesnej technologii produkcji, wyróżnia się ekstremalnie dużą rozciągliwością, sięgającą nawet 300%. Większa rozciągliwość materiału przekłada się bezpośrednio na zwiększenie siły opasania. Dlatego też folia stretch Superpower doskonale nadaje się do stabilizacji ciężkich ładunków paletowych oraz zamykania i zabezpieczania dużych i ciężkich kartonów.

 

Jest przeznaczona do stosowania w procesie maszynowym, głównie w automatycznych owijarkach posiadających głowicę typu „pre-stretch”, można jej jednak używać również w standardowych owijarkach rotacyjnych.

 

Folia stretch Superpower zachowuje oczywiście wszystkie podstawowe właściwości klasycznej folii stretch. Jest więc nieprzenikalna dla wilgoci oraz odporna na działanie licznych chemikaliów, posiada właściwości klejące i doskonale chroni owinięte nią przedmioty zarówno przed osiadaniem kurzu, jak i oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

Folia stretch Superpower wykorzystywana jest przede wszystkim w zakładach przemysłowych i produkcyjnych oraz w przedsiębiorstwach zajmujących się transportem na duża skalę.

 

Szczegółową specyfikację folii oraz wszelkie niezbędne informacje uzyskają Państwo drogą telefoniczną lub poprzez pocztę elektroniczną. Nasi doświadczeni konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania związane z produkcją, parametrami oraz wykorzystaniem folii stretch Superpower.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów