Gdzie zakupić torebki strunowe?

Utalentowana torebka strunowa

 

 

Woreczek strunowy świętuje swoje 60. urodziny. Jego powstanie zawdzięczamy pomysłowości amerykańskich przedsiębiorców, którzy w połowie XX w. opracowali niezliczone patenty na wykorzystanie polietylenu. Mała, plastikowa torebka z zamknięciem jest dzisiaj jednym z najprostszych i najbardziej efektywnych opakowań wielokrotnego użytku.

 

Torebka do wszystkiego

 

 

Torebki strunowe są stosowane tak powszechnie, że trudno jest wskazać konkretne dziedziny i branże, w których mogą być szczególnie przydatne. Wytrzymałość polietylenowej folii, skuteczność zamknięcia i różnorodność rozmiarów sprawiają, że woreczki są wykorzystywane wszędzie – począwszy od gospodarstw domowych po duże firmy produkcyjne i handlowe. Nic się z nich nie wysypie, nie wyleje i nie dostanie do środka.

 

Torebki strunowe są doskonałym opakowaniem dla luźnych, drobnych przedmiotów. Można w nich bezpiecznie przechowywać produkty wydzielające silny zapach lub takie, które są szczególnie podatne na czynniki zewnętrzne (lekarstwa, żywność). Chętnie sięgają po nie właściciele sklepów internetowych – towar zamknięty w torebce strunowej na pewno dotrze do klienta czysty i kompletny.

 

Woreczki produkowane są wielu rozmiarach. Wymiary najmniejszych liczone są w kilku zaledwie centymetrach, największe mają objętość nawet paru litrów.

 

 

Zamknięcie strunowe i co dalej?

 

 

Mogłoby się wydawać, że trudno udoskonalić tak prosty i efektywny zarazem produkt. Okazało się jednak, że producenci wpadli na kilka równie prostych pomysłów, dzięki którym korzystanie z woreczków strunowych stało się jeszcze wygodniejsze.

 

·         etykiety – torebka wyposażana jest w biały, papierowy pasek, umożliwiający opisanie zawartości 

 

·         kieszenie foliowe – przezroczyste kieszenie pozwalające na umieszczenie etykiety lub np. faktury dla klienta; ten typ woreczka nazywany jest „kangurem”

 

·         otwory na zawieszki – niewielki otwór w rogu torebki, przez który można przeciągnąć np. zawieszkę z etykietą lub połączyć razem wiele opakowań.

-         dodatkowe pole na torebce z zamknięciem strunowym do opisania zawartości

 

 

 

Woreczki strunowe można kupić w firmie Neopak ul. Leonidasa 51 w Warszawie

 

Możliwość etykietowania sprawia, że woreczek strunowy z powodzeniem może służyć za opakowanie jednocześnie solidne i estetyczne. Wyjątkowo duża zdolność do ochrony umieszczonych w nim przedmiotów pozostaje jednak wiodącą funkcją, zwłaszcza w handlu – każdemu  klientowi zależy przecież na tym, by kupiony towar nie był w żadnym stopniu uszkodzony.

 

 

Ekologiczna torebka strunowa

 

 

Chociaż torebki te wykonane są polietylenu, którego wytrzymałość ma swoją cenę w postaci negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ich funkcjonalność sprawia, że można śmiało nazwać je ekologicznymi. Najważniejsze jest to, że woreczki z zamknięciem strunowym można wykorzystywać wielokrotnie i trudno je zniszczyć. Zużyte można bez trudu poddać recyklingowi. Są zatem jednym z najlepszych rodzajów opakowań, jakie oferuje w tej chwili rynek.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów