Informacje o firmie

 

 

Firma NEOPAK specjalizuje się w sprzedaży materiałów i akcesoriów opakowaniowych, takich jak kartony, koperty czy woreczki i torebki. W naszym asortymencie znajdują się także akcesoria do bandowania, akcesoria do przeprowadzki, folie malarskie, folie bąbelkowe, taśmy, rękawice robocze, drabiny czy wózki magazynowe.

 

Jesteśmy także producentem ręcznej folii stretch, którą oferujemy w różnych rozmiarach, w rozmaitych wersjach wagowych i w wielu wariantach kolorystycznych. Wykonujemy także kartony klapowe i kartony wykrojnikowe – produkowane na zamówienie, oferowane w dowolnym rozmiarze i gramaturze oraz proponowane za przystępną cenę.

 

Oferta internetowego oddziału sklepu NEOPAK budowana jest w oparciu o długoletnie doświadczenie i taką też praktykę branżową. Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu wszechstronny asortyment w którym znajdują się wyłącznie sprawdzone i charakteryzujące się najwyższą jakością produkty wytwarzane przez uznane, polskie i zagraniczne marki. 

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. We współpracy z Państwem – na każdym etapie realizacji zamówienia – kierujemy się najważniejszymi dla nas zasadami: uczciwością, rzetelnością i poszanowaniem dla partnerstwa. Dzięki temu firma NEOPAK to gwarancja:

 

 • bezpiecznych zakupów
 • najwyższej jakości produktów
 • szybkiej realizacji zamówienia
 • stałego kontaktu z konsultantem
 • indywidualnego podejścia do każdej transakcji
 • fachowej pomoc i bezpłatnych konsultacji
 • możliwości skorzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji

 

 

Dostarczamy nowoczesne i praktyczne rozwiązania oferując pełny asortyment materiałów niezbędnych do zabezpieczania różnego rodzaju przesyłek oraz magazynowania i składowania zarówno firmowych towarów, jak i prywatnego mienia.

 

W związku z głównym profilem naszej działalności, w asortymencie sklepu NEOPAK znaleźć można między innymi:

 

 • szeroką gamę odpornych foli (folia bąbelkowa, folia stretch, folia malarska)
 • wysokiej jakości koperty (koperty bąbelkowe, koperty bezpieczne, koperty kurierskie, koperty pocztowe)
 • wytrzymałe kartony i funkcjonalne pudełka (kartony przeprowadzkowe, kartony klapowe, kartony fasonowe)
 • praktyczne taśmy (taśmy pakowe, taśmy dwustronne, taśmy maskujące, taśmy naprawcze, taśmy malarskie, taśmy ostrzegawcze)
 • papier pakowy i tekturę falistą
 • nowoczesne wózki magazynowe i wózki transportowe (wózki meblowe, wózki platformowe, wózki dwukołowe, wózki czterokołowe, wózki schodowe)
 • dodatkowe akcesoria opakowaniowe (wypełniacze do paczek, worki na śmieci, torebki strunowe, piankę polietylenową, etykiety samoprzylepne, zaklejarki do taśm)

 

Na życzenie Klienta realizujemy też zamówienia specjalne, obejmujące między innymi kartony, taśmy samoprzylepne i torebki z nadrukami. Szukamy rozwiązań najbardziej optymalnych i spełniających wskazane przez Klienta wytyczne. Podchodząc do każdego zamówienia w sposób indywidualny – dostarczamy produkty nie ujęte w przedstawionej na stronie ofercie, a dzięki ścisłej współpracy z renomowanymi producentami – jesteśmy w stanie zaoferować między innymi folię bąbelkową, papier pakowy, tekturę falistą i przekładki tekturowe w niestandardowych wymiarach czy taśmy pakowe wytwarzane zgodnie ze specyfikacją podaną w konkretnym zamówieniu. 

 

We współpracy z Państwem stawiamy na bezpieczeństwo transakcji i przejrzyste zasady. Wszystkie, znajdujące się w asortymencie sklepu internetowego NEOPAK towary objęte są gwarancją producenta. Dodatkowo, postępując w zgodzie z regulaminem sklepu NEOPAK – w przypadku, gdy zakupiony towar nie spełni Państwa wymagań, w przeciągu 10 dni od przesłania na adres sklepu danego produktu oferujemy zwrot pieniędzy.

 

Nie stosujemy ukrytych opłat – zamieszczone przy produktach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT), a o kosztach wysyłki konkretnego produktu informujemy na bieżąco.

 

Proponujemy elastyczne, dogodne warunki dystrybucji. Oferujemy:

 

 • sprzedaż bezpośrednią w w stacjonarnej siedzibie sklepu NEOPAK
 • sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego

 

Umożliwiamy osobisty odbiór towaru w sklepie firmowym przy ul. Leonidasa 51 w Warszawie (w przypadku odbioru osobistego akceptujemy płatność gotówką, przedpłatę lub płatność kartą płatniczą). Przy zamówieniach powyżej 400 zł brutto oferujemy bezpłatną dostawę kupionych produktów na terenie całej Warszawy. W przypadku realizacji zamówień spoza Warszawy – towar dostarczamy przy współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi, a termin dostawy uzgadniamy indywidualnie z Klientem.

 

Przy większych zamówieniach – jesteśmy skłonni do negocjacji cenowych, oferujemy atrakcyjne rabaty i bezpłatną dostawę na terenie całego kraju. 

 

Służymy radą i dzielimy się wieloletnim doświadczeniem. Na wszystkie Państwa wiadomości i telefony odpowiadamy na bieżąco – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość dostępną za konkurencyjne ceny i życzymy tylko udanych zakupów.

 

~ Zespół NEOPAK

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów