Kategorie

Tektura falista   Uporządkuj według:
Przekładka Kartonowa Fala B 400gr 1200X800
BESTSELLER!

Przekładka Kartonowa Fala B 400gr 1200X800

Przekładki kartonowe sprawdzają się świetnie w zabezpieczeniu podłoża palety, usuwają szczeliny między szczebelkami, dzięki czemu zapobiega...
2.30 zł z VAT
Przekładka Kartonowa Fala BC 590g 1200X800
BESTSELLER!

Przekładka Kartonowa Fala BC 590g 1200X800

Przekładki kartonowe sprawdzają się świetnie w zabezpieczeniu podłoża palety, usuwają szczeliny między szczebelkami, dzięki czemu zapobiega...
3.80 zł z VATPrzekładki kartonowe.

Praktyczne przekładki tekturowe są niezastąpione w codziennej praktyce każdej firmy transportowej i spedycyjnej, a także w zakładach produkcyjnych, magazynach oraz podczas przeprowadzek.

 

Zastosowanie przekładek tekturowych:

 

  • Ochrona powierzchni przedmiotów przed uszkodzeniami
  • Zabezpieczanie kartonów przed zniszczeniem
  • Separacja przedmiotów wewnątrz opakowania
  • Izolacja poszczególnych kartonów od siebie
  • Stabilizacja kartonów na paletach
  • Zabezpieczanie ładunków paletowych przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi.

 

Charakterystyka przekładek tekturowych:

 

  • Wykonane z tektura falistej
  • Dostępne w standardowych rozmiarach i wykonywane na zamówienie
  • Stosowane na zewnątrz i wewnątrz opakowań
  • Lekkie, elastyczne, ekonomiczne w zakupie

 

Przekładki kartonowe wykonane są z wysokogatunkowej tektury falistej, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe, zapewniając tym samym wysoki poziom ochrony zabezpieczanym towarom. Jednocześnie są elastyczne i lekkie, co bezpośrednio przekłada się na wygodę ich użytkowania i obniżenie kosztów pakowania.

 

Przekładki tekturowe idealnie sprawdzają się między innymi jako elementy oddzielające od siebie przedmioty wewnątrz kartonu. Elastyczna i wytrzymała tektura falista doskonale zapobiega wzajemnym uderzeniom i otarciom, co oznacza skuteczną ochronę przed powstawaniem rys i wgnieceń, a nawet pękaniem towarów.

 

W niemal wszystkich gałęziach przemysłu przekładki tekturowe używane są właśnie do ochrony i amortyzacji wielu warstw towarów – na przykład zgrzewek zawierających butelki i wyroby szklane, elementów meblowych, opakowań ze sprzętem RTV i AGD, materiałów budowlanych, części samochodowych i rozmaitych innych artykułów.

 

Z powodzeniem, można również wykorzystywać przekładki kartonowe do porządkowania przedmiotów wewnątrz paczek czy separacji mniejszych kartonów wewnątrz zbiorczego opakowania.

 

Oferowane przez sklep internetowy NEOPAK.PL przekładki tekturowe idealnie natomiast sprawdzają się w roli zabezpieczenia i stabilizatora ładunku paletowego – zakrywają szczeliny pomiędzy szczebelkami palety. Odpowiednio pocięte nadają się również do otulania palet w celu zabezpieczenia ładunku przed uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet wpływem niewielkiej wilgoci.

 

W asortymencie posiadamy przekładki kartonowe o rozmiarze odpowiadającym rozmiarowi standardowej europalety: 120x80cm. Jako producent opakowań z tektury jesteśmy jednak w stanie dostarczyć Państwu także inne przekładki – o dowolnych parametrach. Możemy wykonać między innymi przekładki kartonowe z 3- lub 5-warstwowej tektury o dowolnie wybranym rodzaju fali oraz gramaturze 400g/m2 lub wyższej (na przykład 650g/m2). Oczywiście rozmiar przekładki także będzie zgodny z przedstawioną przez Państwa specyfikacją.

 

Jeśli potrzebują Państwo przekładek nietypowych lub takich, których akurat nie posiadamy w sprzedaży, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie oraz odpowiednie parametry przekładek, ustalą z Państwem szczegóły zamówienia oraz przedstawią wycenę. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa przekładki na wymiar (a także wszelkie inne opakowania kartonowe) w dowolnej ilości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów