Kategorie

Ozdobne


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Kartony ozdobne

Oferujemy Państwu estetyczne i praktyczne kartony ozdobne w różnych rozmiarach i kolorach. Te wyjątkowe opakowania tekturowe są idealne do pakowania rozmaitych prezentów i podarunków, często są także wykorzystywane w charakterze oryginalnych pojemników na akcesoria biurowe, rozmaite dokumenty czy pamiątki oraz jako dodatkowe pojemniki stawiane w szafach, szafkach i na półkach.

 

Zastosowanie kartonów ozdobnych:

 • Pakowanie prezentów i podarunków
 • Przechowywanie rozmaitych pamiątek i fotografii
 • Archiwizacja i przechowywanie dokumentów
 • Pakowanie akcesoriów biurowych
 • Organizowanie przedmiotów w szafach i na półkach

 

Charakterystyka kartonów ozdobnych:

 • Wykonane z wysokiej jakości tektury falistej
 • Kształt fali EB
 • Gramatura: 610g/m2
 • Wygodne i praktyczne uchwyty do przenoszenia
 • Estetyczne wzory
 • Różne rozmiary i kolory

 

Każde pudełko tekturowe wykonane jest z tektury o gramaturze aż 610g/m2 i kształcie fali EB. Dzięki temu jest sztywne, a jednocześnie lekkie – co zapewnia wyjątkową wygodę jego użytkowania. Wszystkie nasze kartony ozdobne wyposażone są również w praktyczne uchwyty do przenoszenia, w postaci ergonomicznie wyprofilowanych wycięć w bocznych ściankach.

 

Eleganckie kartony ozdobne z naszego asortymentu to kartony wykrojnikowe opatrzone atrakcyjnym nadrukiem, dostępnym w kolorach: czarnym, brązowym, czerwonym, zielonym i niebieskim.

 

Poniżej przedstawiamy zestawienie standardowych kartonów ozdobnych dostępnych w sklepie NEOPAK.

 

Wymiary (mm):

Gramatura:

Tektura:

Kolor nadruku:

420x320x320

400g/m2

Fala EB

Czarny

420x320x320

400g/m2

Fala EB

Brązowy

420x320x320

400g/m2

Fala EB

Czerwony

420x320x320

400g/m2

Fala EB

Niebieski

420x320x320

400g/m2

Fala EB

Zielony

 

Zawierający standaryzowane kartony sklep internetowy prezentuje tylko część nasze oferty. Jako doświadczony producent opakowań tekturowych jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także kartony na wymiar, w tym pudełka ozdobne przygotowane według indywidualnej specyfikacji – zarówno odnośnie rozmiarów, jak i nadruku. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania oraz pomogą dobrać rozwiązania najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

 

Z dumą podkreślamy również, że produkcja opakowań kartonowych w naszej firmie odbywa się na najnowocześniejszej linii produkcyjnej, z użyciem wysokiej jakości tektury pochodzącej wyłącznie od sprawdzonych, najlepszych dostawców. Ponieważ priorytetem jest dla nas jakość i ekologia, gwarantujemy, że wszystkie kartony ozdobne poddają się recyclingowi, można je wielokrotnie wykorzystywać oraz są w stu procentach biodegradowalne – nie zatruwają więc środowiska naturalnego. Również w samym procesie produkcyjnym stawiamy na rozwiązania proekologiczne, dzięki czemu jest on przyjazny środowisku.

 

Wszystkie nasze kartony ozdobne nadają się zarówno do pakowania prezentów i upominków, jak i do wykorzystania w charakterze estetycznych pojemników do przechowywania różnych rzeczy. Bywają stawiane między innymi w szafach i szafkach – wypełnione drobną galanterią i dodatkami do ubrań, pamiątkami, zdjęciami, maskotkami czy zabawkami. Często trafiają także na półki i biurka, pomagając w organizacji i utrzymaniu porządku – wkłada się do nich na przykład książki, rozmaite dokumenty i wydruki czy też akcesoria biurowe.

 

Kartony ozdobne dostępne w naszym sklepie sprzedawane są w postaci rozłożonej, bardzo łatwo jednak jest je samodzielnie złożyć, a czynność ta odbywa się błyskawicznie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem pudełek ozdobnych. W przypadku zakupu większej ilości kartonów proponujemy Państwu atrakcyjne rabaty, zaś przy zamówieniach na wyroby niestandardowe ceny negocjujemy indywidualnie. W razie wszelkich pytań, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów