Kategorie

PrzekładkiPrzekładki

Hurtownia opakowań NEOPAK.PL oferuje Państwu doskonałej jakości przekładki do kartonów. Jest to doskonały sposób na izolowanie od siebie przedmiotów wewnątrz opakowań, zabezpieczanie ich przed powstawaniem rys i uszkodzeń wynikających z uderzeń i drgań podczas transportu, a także ochrony i stabilizacji kartonów na paletach.

 

Zastosowanie przekładek:

 

  • Amortyzacja zawartości opakowania
  • Ochrona powierzchni zapakowanych przedmiotów
  • Ochrona kartonów i paczek przed uszkodzeniami
  • Stabilizacja kartonów na paletach

 

Charakterystyka przekładek:

 

  • Wykonane z wysokogatunkowej tektury falistej
  • Stosowane na zewnątrz i wewnątrz kartonu
  • Dostępne w standardowych rozmiarach
  • Wykonywane na specjalne zamówienie

 

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi praktyczne przekładki kartonowe, w postaci specjalnie dociętych arkuszy wysokogatunkowej tektury falistej. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona i amortyzacja kartonu ustawionego na palecie, a przede wszystkim – jego stabilizacja. Dzięki przysłonięciu przekładką szczelin pomiędzy deskami palety, uzyskuje się większą powierzchnię kontaktu ładunku z paletą, a tym samym jego stabilniejsze umiejscowienie. Przekładki kartonowe są również niezbędne, kiedy w podczas załadunku na paletę trafiają małe kartoniki w dużej ilości – zapobiegają ich wypadaniu i uszkodzeniom w wyniku „wciśnięcia” pomiędzy szczeble palet.

Oczywiście to nie jedyne zastosowanie przekładek. Przekładki – zarówno tekturowe, jak i piankowe lub foliowe – mogą być stosowane także wewnątrz opakowań. Mogą dzielić karton na kilka „przedziałów” lub izolować od siebie różne przedmioty albo mniejsze paczki znajdujące się wewnątrz opakowania zbiorczego. Są zatem pomocne w organizacji ładunku, ale również chronią powierzchnie zapakowanych przedmiotów przed uszkodzeniami mechanicznymi – rysami czy ukruszeniami, które mogłyby powstać w wyniku obijania się ich o siebie.

 

Oprócz przekładek kartonowych, szerokie zastosowanie w branży transportowej oraz przemyśle produkcyjnym znajdują również przekładki polietylenowe – foliowe lub piankowe. Jedne i drugie wykorzystywane są przede wszystkim do ochrony powierzchni przedmiotów podczas transportu i przechowywania. Przekładki piankowe dodatkowo doskonale amortyzują wszelkie drgania, wstrząsy i uderzenia.

 

Warto w tym miejscu wspomnieć także o tym, że polietylen charakteryzuje się całkowitą nieprzepuszczalnością dla wody oraz odpornością na wiele związków chemicznych – jest więc niezastąpiony, gdy zachodzi potrzeba ochrony przed wilgocią lub detergentami na przykład wrażliwej elektroniki.

 

W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne przekładki w standardowych rozmiarach. Jako doświadczony producent opakowań tekturowych możemy jednak zaproponować naszym Klientom przekładki kartonowe w dowolnych rozmiarach i o dowolnej grubości. W celu ustalenia szczegółów zamówienia – w tym wycenę oraz specyfikację techniczną przekładek – prosimy o kontakt z nami. Nasi konsultanci dostępni są w każdy dzień roboczy pod firmowym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy NEOPAK – z przyjemnością pomożemy Państwu we wszelkich sprawach dotyczących pakowania oraz związanych z nim akcesoriów.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów