Metaliczne

Metaliczne koperty bąbelkowe

 

Oferta kopert ochronnych sklepu NEOPAK.PL obejmuje znakomite koperty metaliczne. Koperty bąbelkowe, których powierzchnia jest metalizowana występują w kilku wyjątkowo atrakcyjnych kolorach i są całkowicie wodoodporne. Idealnie nadają się na przykład do przesyłania materiałów i artykułów promocyjnych oraz reklamowych.

 

Zastosowanie metalicznej koperty babelkowej:

 

  • Zabezpieczenie towarów przed wstrząsami i uderzeniami
  • Ochrona przed zalaniem i zawilgoceniem
  • Wysyłka materiałów i gadżetów promocyjnych

 

Charakterystyka kopert powietrznych metalizowanych:

 

  • Atrakcyjna paleta kolorów
  • Rożne rozmiary
  • Całkowicie wodoodporne

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo koperty bąbelkowe metaliczne w kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, błękitnym, srebrnym oraz złotym. Dodatkowych walorów wizualnych nadaje im charakterystyczny efekt „młotkowania”, znany między innymi z rzemieślniczych i artystycznych wyrobów metalowych. Rozmiary kopert dostępny w sklepie internetowych NEOPAK.PL to: CD, D14, G17 i K20.

 

Kolorowe metalizowane koperty z bąbelkami często wykorzystywane są w sytuacjach, gdy zawartości przesyłki szczególnie zagraża ewentualny kontakt z wodą. Metaliczna powłoka oraz wyściełająca wnętrze wysokiej jakości folia bąbelkowa zapewniają całkowitą wodoodporność, dzięki czemu zarówno sama koperta, jak i znajdujące się w niej przedmioty (na przykład ważne dokumenty) są doskonale chronione przed zalaniem lub zawilgoceniem. Wykonana z polietylenu folia pęcherzykowa dodatkowo zabezpiecza przesyłkę również przed wpływem szerokiego arsenału związków chemicznych, które mogłyby okazać się dla nie niebezpieczne.

 

Ze względu na swoje walory wizualne – ciekawe kolory, charakterystyczny metaliczny połysk oraz nietypowy efekt „młotkowania” – metalizowane koperty ochronne idealnie sprawdzają się także we wszelkich zastosowaniach reklamowych. Agencje reklamowe oraz firmy chętnie wykorzystują je jako opakowania na broszury, ulotki i katalogi promocyjne oraz reklamowe gadżety – na przykład wrażliwy na wilgoć sprzęt elektroniczny.

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem koper metalicznych dostępnych w naszym sklepie. W razie wszelkich pytań chętnie posłużymy Państwu pomocą. Do Państwa dyspozycji pozostają także nasi doświadczeni konsultanci, z którymi skontaktować się można telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście, w siedzibie naszej firmy.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów