Koperty bezpieczne

Koperty Depozytowe C3 50szt
Koperty Depozytowe C3 50szt

Price:   59.00 zł z VAT

 Wyprzedano 

Koperty Depozytowe Bezpieczne C3 

 

Koperty bezpieczne AmerSafe® są świetnym sposobem na bezpieczne przechowywanie i transportowanie pieniędzy, druków i cennych kosztowności - w instytucji, sklepie, hurtowni, banku, firmie ochroniarskiej lub kurierskiej, w hotelu, motelu czy nawet w szpitalu.

Pasek samoprzylepny wzdłuż całego otwarcia na górze koperty bezpiecznej wraz z zadrukiem na zgrzewie dookoła pozostałych krawędzi koperty AmerSafe® uniemożliwiają jej otwarcie przez osobę trzecią.

Każde nieupoważnione otwarcie koperty bankowej jest od razu widoczne i nieodwracalne. Kombinacja ukrytych wskaźników, numeracji i kodów kreskowych, umieszczonych na odrywanych kuponach, pomaga w tym, żeby przesyłka nie została pomylona lub nie trafiła w niepowołane ręce.

Koperty depozytowe AmerSafe® są wykonane z wielowarstwowej folii polietylenowej, aby zapewnić doskonałą odporność na wilgoć i uszkodzenia. Ich lekkość pozwala zaoszczędzić na kosztach przesyłki.
 

Koperty depozytowe wykonane są bardzo bezpiecznie z wysokiej jakości materiałów, jako jedyne na rynku posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Polskie Stowarzyszenie Kryminalistyczne.

 

Koperty bezpieczne c3

 

Zastosowanie kopert bezpiecznych rozmiar c3:

 

- bezpieczne przechowywanie i tarsnportowanie gotówki

- utajnionych dokumentów i druków  

- cennych przesyłek

- depozytów

 

Wymiary kopert bezpiecznych rozmiar c3 :

- rozmiar wewn.310x465mm

 -rozmiar zewn.325x475mm

 

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów