Koperty CD   Uporządkuj według:
Koperty CD NK Białe 125z125mm 100szt
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Koperty CD NK Białe 125z125mm 100szt

Koperty papierowe CD Wymiary : 125x125mm  (szer x dług) Opakowanie 100szt Rodzaj kleju: na mokro  
6.00 zł z VAT
Koperty CD NK Białe 125z125mm OKNO 100szt
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Koperty CD NK Białe 125z125mm OKNO 100szt

Koperty papierowe CD z oknem Wymiary : 125x125mm  (szer x dług) Opakowanie 100szt Rodzaj kleju: na mokro
6.50 zł z VATKoperty CD

Nie tylko rozwój technologii, ale i zamiłowanie do rozwiązań efektywnych i szalenie funkcjonalnych sprawiają, że stale korzystamy z komputerów – zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Wykorzystanie komputerów wiąże się z tworzeniem lub pobieraniem danych, które zapisujemy na zewnętrznych nośnikach. Te najbardziej popularne to – oczywiście – płyty CD: pojemne, tanie w zakupie i (niestety!) bardzo podatne na uszkodzenia.

 

Zadrapanie, zatarcie czy pęknięcie płyty CD sprawia, że zapisane na niej dane – filmy, pliki muzyczne, raporty, zestawienia czy referaty przygotowywane na zajęcia – są poważnie zagrożone. Mocne uszkodzenie płyty CD może doprowadzić nawet do tego, że dane te zostaną bezpowrotnie utracone.

 

To właśnie przez wzgląd na to ryzyko dobrze jest zabezpieczać płyty CD na każdym etapie ich użytkowania. Materiałem, który doskonale chroni ich delikatną strukturę i podnosi poziom bezpieczeństwa zapisanych na nich plików są koperty CD.

 

Zastosowanie kopert CD:

 

  • Zabezpieczenie płyt CD i innych nośników danych (płyty DVD, płyty BLU-RAY etc.)
  • Pomocne w bezpiecznym przechowywaniu, wysyłce czy dystrybucji płyt CD
  • Praktyczne podczas archiwizowania i porządkowania kolekcji płyt

 

Charakterystyka kopert CD:

 

  • Wymiary idealnie dopasowane do wymiarów płyty (125x125 mm)
  • Zamknięcie -  klej na mokro
  • Foliowe okienko umożliwiające identyfikację zawartości koperty
  • Oferowane w ekonomicznych pakach (100 sztuk)

 

Uniwersalne koperty CD odpowiadają rozmiarem wszystkim rodzajom nowoczesnych płyt. Materiały sprawdzają się w roli zabezpieczenia tych delikatnych nośników danych. Polecamy ich stosowanie podczas wysyłki i dystrybucji płyt.

 

Koperty CD to także doskonały materiał chroniący przechowywane czy katalogowane (w domowych czy biurowym archiwum) płyty. Foliowe, transparentne okienko pozwala na łatwą identyfikację zawartości koperty, dzięki czemu samych kopert nie trzeba w żaden sposób oznaczać czy opisywać.

 

Oferujemy koperty na płyty CD wykonane z wysokogatunkowego, wytrzymałego papieru i uzupełnione o wygodne zamknięcie. Dostępne w naszej ofercie koperty CD proponujemy w praktycznych pakietach ilościowych – zawierających 100 sztuk produktu.

 

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Pracownicy NEOPAK doradzą w wyborze najbardziej praktycznego rozwiązania i pomogą w złożeniu zamówienia.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów