Koszt dostawy

Przy zamówieniach powyżej 500 zł – przesyłki na terenie Warszawy realizujemy bezpłatnie, w dogodnym dla Klienta systemie „door to door”.
W przypadku wysyłek adresowanych poza Warszawę – współpracujemy z uznanymi firmami kurierskimi: DHL i GLS. Realizując duże zamówienia z całego kraju – oferujemy Państwu liczne rabaty lub możliwość skorzystania z bezpłatnej dostawy.

 

Niezależnie od wielkości zamówienia czy gabarytów zakupionych akcesoriów – zapraszamy do nieobarczonego opłatami manipulacyjnymi odbioru osobistego kupionych produktów w stacjonarnej, warszawskiej siedzibie sklepu NEOPAK.  

 

Koszt wysyłki:

  • Paczka do 2kg – 17zł (brutto)
  • Paczka do 5kg – 20zł (brutto)
  • Paczka do 30kg – 25zł (brutto)

Paczki powyżej 30 kg są rozdzielane na kilka mniejszych paczek.

 

Dopuszczalne rozmiary paczki:

Powyższy cennik jest zachowywany w przypadku, gdy suma trzech boków paczki nie przekracza wartości 220 cm, przy czym tylko jeden bok może przekroczyć wartość 80cm.

W przypadku przekroczenia dopuszczalnych rozmiarów paczki – koszt wysyłki obliczany jest przez system uwzględniający stawki zewnętrznej firmy kurierskiej.

Zarówno w przypadku dużych przesyłek, jak i przy zamówieniach składanych na znaczą ilość towaru – prosimy o kontakt z konsultantami NEOPAK, którzy w sposób indywidualny obliczą dla Państwa koszt przesyłki.

 

Zabezpieczenie przesyłek:

NEOPAK nie pobiera żadnych opłat za opakowanie, zabezpieczenie i przygotowanie paczki do wysyłki.

 

Czas oczekiwania na przesyłkę:

Zamówienia staramy się realizować na bieżąco. W przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone w dni robocze do godziny 13.00 – przesyłki zostaną wysłane do Adresata jeszcze tego samego dnia i w przeciągu maksymalnie 48 godzin zostaną dostarczone pod wskazany adres.

W przypadku zamówień składanych po godzinie 13.00 lub w dni wolne od pracy –  średni czas oczekiwania na przesyłkę wynosi 1-3 dni robocze. Termin ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku wystąpienia chwilowych braków magazynowych lub przy realizacji dużych i zróżnicowanych zamówień.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów