5mm   Uporządkuj według:
Pianka Polietylenowa 5mm/0.25m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 5mm/0.25m/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość:  25cm Długość:  50m Grubość:  5mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
25.00 zł z VAT
Pianka Polietylenowa 5mm/0.5m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 5mm/0.5m/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość:  50cm Długość:  50m Grubość:  5mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
48.90 zł z VAT
Pianka Polietylenowa 5mm/1.0m/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 5mm/1.0m/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość:  100cm Długość:  50m Grubość:  5mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
105.00 zł z VATPianka polietylenowa 5mm

Oprócz pianek cienkich i standardowych, proponujemy Państwu również nieco grubszą piankę ochronną. Dostępna w wersji białej i żółtej pianka polietylenowa 5mm gwarantuje solidne zabezpieczenie każdego przedmiotu podczas transportu oraz wysoki poziom izolacji akustyczno-termicznej.

 

Zastosowanie:

 

  • Zabezpieczanie przedmiotów na czas transportu
  • Ochrona towaru przed działaniem wilgoci i chemikaliów
  • Izolacja akustyczna pomieszczeń
  • Izolacja termiczna instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonana z mocnego polietylenu (PE) spienionego
  • Wodoodporna
  • Dźwiękochłonna
  • Dobre właściwości termiczne
  • Lekka i wytrzymała

 

Solidna pianka polietylenowa 5mm świetnie sprawdza się w charakterze dodatkowej warstwy izolacyjnej w instalacjach kotłów oraz przewodów wentylacyjnych. Może być także używana jako skuteczna warstwa tłumiąca dźwięki. Jej grubość pozwala na stworzenie efektywnej warstwy tłumiącej na przykład w salach prób i studiach nagraniowych (w tych ostatnich jednak w połączeniu z innymi materiałami).

 

Tak jak pozostałe pianki, tak i ta jest oczywiście idealnym materiałem ochronnym, stosowanym powszechnie w transporcie i przeprowadzkach. Doskonale chroni duże i ciężkie przedmioty przed porysowaniem i lekkimi uderzeniami. Stanowi także skuteczną barierę dla wilgoci.

 

Pianka polietylenowa 5mm znalazła również uznanie w oczach majsterkowiczów i kolekcjonerów, którzy chętnie używają jej do przechowywania bardzo drobnych przedmiotów – na przykład elementów elektronicznych, precyzyjnych części mechanicznych czy unikalnej biżuterii. Struktura pianki pozwala na łatwe „wpięcie” (wbicie) w materiał cienkich i ostrych końcówek wspomnianych artykułów, co jest nieocenioną pomocą przy porządkowaniu zasobów warsztatu chociażby elektronika-amatora.

 

Najwięcej zastosowań jednak pianka polietylenowa 5mm znajduje w budownictwie i branży remontowej – stosowana jako, wspomniana już, warstwa dźwiękochłonna i izolacyjna.

 

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć spieniony polietylen w postaci zrolowanej pianki o szerokości 52,5mm oraz 62,5mm. Ta pierwsza występuje w wersji żółtej, ta druga jest natomiast biała. Długość nawoju pianki wynosi w obu przypadkach 50m.

 

Posiadamy również w sprzedaży pianki o innych grubościach. Zapraszamy do przeglądania naszych stron internetowych i do bezpośredniego kontaktu z nami.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów