8mm   Uporządkuj według:
Pianka Polietylenowa 8mm/120cm/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 8mm/120cm/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość: 1 20cm Długość:  50m Grubość:  8mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
284.00 zł z VAT
Pianka Polietylenowa 8mm/50cm/50m
BESTSELLER!

Pianka Polietylenowa 8mm/50cm/50m

Pianka polietylenowa:   Szerokość:  50cm Długość:  50m Grubość:  8mm lekka, elastyczna, odporna na wilgoć ...
115.00 zł z VATPianka polietylenowa 8mm

Mocna pianka polietylenowa 8mm należy do kategorii grubych pianek ochronnych. Jej grubość przekłada się na konkretne walory użytkowe, do których należą między innymi: doskonała izolacja termiczna i akustyczna oraz skuteczne tłumienie drgań.

 

Zastosowanie:

 

  • Zabezpieczanie wszelkich przedmiotów na czas transportu
  • Ochrona zawartości paczki przed wilgocią
  • Izolacja instalacji grzewczych i wentylacyjnych

 

Charakterystyka:

 

  • Wysokiej jakości polietylen spieniony (PE)
  • Grubość 8mm
  • Wytrzymała i trwała
  • Lekka i elastyczna
  • Wysoki poziom izolacji termicznej
  • Wodoodporna
  • Dźwiękochłonna

 

Gruba pianka polietylenowa 8mm znajduje zastosowanie głównie w transporcie oraz w budownictwie i przemyśle. Jest stosowana do zabezpieczania wszelkich przedmiotów – także dużych i ciężkich – na czas przewozu, ponieważ świetnie chroni ich powierzchnie przed powstawaniem rys oraz bardzo dobrze amortyzuje wszelkie drgania, wstrząsy, a nawet dość poważne uderzenia.

 

Ze względu na zamkniętą strukturę komórkową, spieniony polietylen nie przepuszcza wody oraz jest odporny na wpływ wielu związków chemicznych. W połączeniu z wysokim poziomem izolacyjności cieplnej, czyni to z niego doskonały materiał do zastosowania w konstrukcjach budowlanych oraz instalacjach przemysłowych. Używa się go jako warstwy izolacyjnej dla stropów, wszelkiego rodzaju rurociągów przemysłowych, instalacji grzewczych i sanitarnych oraz systemów wentylacyjnych. Pianka polietylenowa 8mm dobrze znosi bowiem działanie zarówno wysokich, jak i niskich temperatur, a przy tym jest niepalna.

 

Oczywiście, podobnie jak inne pianki tego typu, pianka polietylenowa o grubości 8mm nadaje się również do zastosowania w transporcie mebli i elementów meblowych, urządzeń radiowo-telewizyjnych i akcesoriach gospodarstwa domowego, pakowania części samochodowych, zabezpieczania szkła i ceramiki czy materiałów budowlanych.

 

Bywa także wykorzystywana przez producentów mebli tapicerowanych oraz modelarzy – jako element konstrukcyjny wykazuje się dużą trwałością i pozwala się dowolnie kształtować.

 

W naszym sklepie dostępna jest pianka polietylenowa 8mm, w postaci rolki o szerokości 52,5mm, zawierającej nawój materiału o długości 50 metrów. Pianka ma kolor żółty.

 

W asortymencie posiadamy również pełną gamę pianek z polietylenu o różnych grubościach: od 0.8mm do 1cm. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów