Narożnik Profil Thene OS


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Profile ochronne - narożniki Thene OS

Oferujemy Państwu Narożnik Profil Thene OS. Ten praktyczny profil ochronny wykonany jest z elastycznego, a jednocześnie trwałego materiału, który gwarantuje doskonałe zabezpieczenie towaru na czas transportu. Profil Thene OS posiada przekrój w kształcie litery „O”.

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona mebli, sprzętu RTV/AGD i innych wrażliwych przedmiotów
  • Zabezpieczenie ścianek i narożników towaru
  • Amortyzacja wstrząsów i uderzeń podczas transportu

 

Charakterystyka:

 

  • Trwały i elastyczny
  • Wygodny w użytkowaniu
  • Bardzo ekonomiczny
  • Sprzedawany na metry

 

Dostępny w naszym sklepie internetowym Profil Thene OS doskonale nadaje się między innymi do zabezpieczania na czas transportu towarów takich, jak: meble, lodówki, pralki oraz inny sprzęt AGD, urządzeń RTV oraz komputerowych, przedmiotów ciężkich i o dużych gabarytach, a także wszelkiego rodzaju szyb i tafli szklanych (na przykład okien, luster itp.).

 

Wykonany z wytrzymałego materiału narożnik Thene OS nie ulegnie uszkodzeniu ani zniszczeniu podczas transportu, dzięki czemu doskonale chroni zawartość paczki. Jest jednocześnie elastyczny, co pozwala idealnie dostosować jego kształt i ułożenie do kształtu towaru i opakowania. Jest też bardzo prosty w użytkowaniu.

 

Lekki profil Thene OS nie podnosi również wagi całej paczki, tym samym nie wpływa na koszt transportu. Jest to szczególnie istotne w przypadku wszelkiego rodzaju sprzedaży wysyłkowej oraz gratisowych usług transportowych, proponowanych często klientom przez duże sklepy.

 

Rekomendujemy Państwu narożnik profil Thene OS 28/9 33-2 także na okoliczność wszelkich przeprowadzek. Meble, lustra czy urządzenia AGD zabezpieczone przy jego pomocy nie będą narażone na wstrząsy podczas transportu. Profil ochronny zapobiegnie także powstawaniu nieestetycznych rys i wgnieceń oraz poważniejszych uszkodzeń mechanicznych.

 

Szersze informacje oraz specyfikację techniczną mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nasza firma telefonicznie lub przesyłając zapytanie drogą elektroniczną. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania, pomogą wybrać optymalne rozwiązania oraz złożyć zamówienie.

 

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów