Narożniki Folimpex


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Profile ochronne - narożniki Folimpex

Udostępniamy Państwu doskonałej jakości narożniki Folimpex w pełnej gamie przekrojów i rozmiarów. Wykonane ze spienionego polietylenu, gwarantują najwyższe bezpieczeństwo chronionych nimi przedmiotów.

 

Zastosowanie:

 

  • Zabezpieczanie ostrych i niebezpiecznych krawędzi
  • Ochrona szyb podczas transportu
  • Transport elementów budowlanych i remontowych oraz części samochodowych
  • Pakowanie mebli, sprzętu AGD i RTV oraz wyrobów szklanych

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z trwałej pianki polietylenowej
  • Wytrzymałe i elastyczne
  • Bardzo ekonomiczne
  • Obszerny zestaw kształtów i rozmiarów

 

Profesjonalne narożniki Folimpex występują w kilkunastu kształtach o różnych przekrojach i w wielu rozmiarach. Tym samym znajdują bardzo szerokie spektrum zastosowań – począwszy od pakowania mebli czy sprzętu AGD, poprzez ochronę szyb i tafli szklanych, na zabezpieczaniu ostrych krawędzi skończywszy.

 

Nadają się idealnie między innymi do zabezpieczania metalowych rur, kontenerów, stelaży dachowych, motocykli, samochodowych części zamiennych, wystających elementów maszyn, urządzeń czy stropów, mebli, elementów budowlanych i remontowych, telewizorów, monitorów, lodówek, pralek, okien i profili okiennych oraz wielu innych przedmiotów, które w trakcie transportu mogą ulec uszkodzeniu, spowodować uszkodzenie innych towarów albo zagrozić bezpieczeństwu ludzi.

 

Polecamy szczególnie narożnik/kątownik Folimpex Profil Omega-20. Znajduje on szerokie zastosowanie przede wszystkim przy zabezpieczaniu blatów, stołów, mebli szklanych, drzwi, płyt meblowych i tym podobnych elementów.

 

W sprzedaży posiadamy również narożnik półwałek Folimpex o szerokości 40mm. Jest on często stosowany w charakterze wypełniacza opakowań zawierających sprzęt AGD, doskonale utrzymuje bowiem towar w jednej pozycji, tym samym skutecznie zapobiegając jego uszkodzeniom mechanicznym. Wykorzystuje się go również w produkcji mebli tapicerowanych – służy nadawaniu im zaprojektowanych kształtów.

 

Warto również zwrócić uwagę na narożnik kątownik Folimpex (profil C) o rozmiarze 79x9mm. Jest to wyjątkowo uniwersalny profil ochronny znajdujący szerokie zastosowanie w zabezpieczaniu między innymi mebli (także tapicerowanych) oraz transporcie sprzętu gospodarstwa domowego i RTV.

 

Wszystkie narożniki Folimpex wyprodukowano z wysokiej jakości spienionego polietylenu. Szczegółowe opisy i specyfikacje poszczególnych modeli znajdą Państwo na naszych stronach internetowych. W razie dodatkowych pytań, prosimy o telefoniczny kontakt z nami lub o przesłanie wiadomości e-mail.


 

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów