Profile Thene U


   Uporządkuj według:
Brak produktów w tej kategorii.


Profile ochronne Thene U

Profesjonalne profile ochronne Thene U przeznaczone są przede wszystkim do ochrony wszelkich przedmiotów wrażliwych na zadrapania, szczególnie tych o lakierowanej powierzchni. Charakteryzują się przekrojem zbliżonym w kształcie do litery „U”. Występują w różnych rozmiarach.

 

Zastosowanie:

 

  • Ochrona przedmiotów wrażliwych na zarysowania
  • Ochrona lakierowanych powierzchni przed zadrapaniem
  • Zabezpieczanie przedmiotów podłużnych oraz o wąskich krawędziach

 

Charakterystyka:

 

  • Przekrój zbliżony do litery „U”
  • Różne rozmiary
  • Doskonała amortyzacja mechaniczna.

 

Wykonane z wysokiej jakości pianki profile ochronne Thene U gwarantują skuteczną ochronę wąskich krawędzi wszelkich przedmiotów. Zabezpieczają również ich powierzchnie przed powstawaniem rys i zadrapań – szczególnie dobrze rozwiązanie to sprawdza się w odniesieniu do artykułów lakierowanych.

 

Zdolność profili do amortyzacji wstrząsów i drgań czyni z nich idealne akcesoria do pakowania przedmiotów na czas transportu. Wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne profile ochronne Thene U można również bardzo precyzyjnie dopasować do kształtu konkretnego artykułu, dzięki czemu poziom ochrony jest jeszcze wyższy.

 

Podobnie jak inne profile, również profile ochronne Thene U nadają się do wykorzystania także w charakterze elementów stabilizujących zawartość opakowania. W połączeniu z dokładnie dobranym kartonem gwarantują, że przedmiot znajdujący się wewnątrz niego pozostanie przez cały czas nieruchomy, a dzięki odsunięciu ścianek opakowania od jego powierzchni – również niewrażliwy na przypadkowe uderzenia.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi profile ochronne Thene U18. Są to profile o przekroju „U”, oparte na kątach prostych (podobne do klasycznego „ceownika”). Ich wymiar to (odpowiednio – szerokość i grubość): 18 x 9mm.

 

Posiadamy także wysokiej jakości profile ochronne Thene U35-33, o nieco bardziej skomplikowanym przekroju – zbliżonym do kształtu litery „U” lecz o różnej szerokości górnej i dolnej. Wymiary tych profili to: szerokość górna – 20mm, szerokość dolna – 35mm, grubość – 11m, wysokość – 43mm.

 

Wszystkie profile sprzedawane są na metry.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów