Rozszerzane 3D

Przesyłki o zwiększonej grubości, jak np. książki lub katalogi nie muszą być opakowywane w twarde, kartonowe pudełka, które potęgują koszty transportu. Do korespondencji tej nierzadko wystarczą koperty rozszerzane 3D. Ten rodzaj opakowania jest zdecydowanie bardziej ekonomiczny niż pudełko. Koperta 3D jest dość pojemna, by zmieścić nawet kilkucentymetrową grubość ryz papieru (plików dokumentów, czasopism, książek).


Charakterystyka kopert rozszerzanych 3D:


Koperty rozszerzane 3D są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach (białe lub brązowe). Dużą pojemność zapewnia im specjalna konstrukcja. Dno oraz boki koperty są poszerzane i wzmocnione kartonowymi usztywnieniami. Zabezpiecza to przesyłkę przed rozerwaniem lub innym uszkodzeniem. Klasyczny i elegancki design opakowania dopełnia bezpieczny system zamknięcia:

  • pasek samoprzylepny

  • wzmocniona klapa

  • taśma zrywowa do otwierania,

Koperty rozszerzane 3D są obszerne, niezwykle pojemne i wytrzymałe.


Zastosowanie:


Koperty rozszerzane 3D doskonale nadają się do pakowania korespondencji papierowej o zwiększonej objętości (np. czasopisma, zbiorcze raporty, zestawy faktur, itd). Sprawdzają się także w przypadku pakowania przedmiotów, które nie wymagają ochrony powietrznej, np. książek, albumów, katalogów, kalendarzy, skoroszytów. Są stosowane przez pracowników biur rachunkowych, sekretariatów i firm oferujących sprzedaż wysyłkową.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie