Cichoodwijalne   Uporządkuj według:
Taśma Bezbarwna Cichoodwijalna 66yd/48mm
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Taśma Bezbarwna Cichoodwijalna 66yd/48mm

Taśma Cicho-odwijalna wyprodukowana w specjalnym procesie technologicznym dzięki zastosowaniu elastycznego materiału taśma rozwija się powoli i...
3.60 zł z VAT
Taśma Brązowa Cichoodwijalna 66yd/48mm
BESTSELLER!

Taśma Brązowa Cichoodwijalna 66yd/48mm

Taśma Cicho-odwijalna wyprodukowana w specjalnym procesie technologicznym dzięki zastosowaniu elastycznego materiału taśma rozwija się powoli i...
3.60 zł z VATTaśmy cichoodwijalne - Taśma tzw "Cicha"

Zyskujące coraz większa popularność taśmy cichoodwijalne zapewniają wysoki komfort pracy podczas pakowania. Charakteryzują się również wyższym poziomem elastyczności od zwykłych taśm, dzięki czemu pozwalają na skuteczniejsze i dokładniejsze zaklejanie opakowań.

 

Zastosowanie taśm cicho-odwijalnych:

 

  • Zaklejanie i zabezpieczanie paczek i ładunków
  • Zamykanie kartonów
  • Obniżanie poziomu hałasu w miejscu pracy

 

Charakterystyka taśm cichoodwijających:

 

  • Wysoka elastyczność i rozciągliwość
  • Duża wytrzymałość
  • Bardzo równomierne rozwijanie
  • Doskonała wydajność
  • Niski koszt
  • Wyjątkowa łatwość i komfort użytkowania

 

Taśmy samoprzylepne na stałe zagościły w naszych domach i biurach. Są funkcjonalne, cenione i intensywnie wykorzystywane. Niestety, charakterystyczny dźwięk, który wydają podczas rozwijania i odklejania, dla wielu osób jest co najmniej denerwujący. Taśmy cichoodwijalne rozwiązują ten problem, ponieważ są równie ekonomiczne, jak typowe taśmy klejące ciche, a przy tym rozwijają się niemal bezszelestnie.

 

Taśma cicha z naszej oferty stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych taśm. Idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest taśma jednocześnie wytrzymała i elastyczna. Przede wszystkim jednak zapewniają znacznie wyższy komfort użytkowania.

 

W naszym sklepie internetowym dostępna jest między innymi taśma bezbarwna cichoodwijalna o szerokości 48mm i długości 60 jardów (54,86m). Wyprodukowana została w specjalnym procesie technologicznym, dzięki któremu materiał nośny jest wyjątkowo elastyczny, a sama taśma rozwija się powoli i równomiernie. W konsekwencji – jest bardzo rozciągliwa, trwała, odporna na zrywania, a przy tym niemal całkowicie bezgłośna.

 

Ze względu na te właściwości, taśmy cichoodwijalne często wykazują się również o wiele wyższą od tradycyjnych skutecznością w trudnych warunkach pogodowych. Według badań, odporność na zerwania usprawnia pracę i przyspiesza proces pakowania aż o 30%. Dotyczy to w szczególności oferowanych przez nas taśm cichych, które wyróżniają się na tle wyrobów konkurencyjnych wyjątkowo wysoką jakością wykonania.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów