Taśmy dylatacyjne   Uporządkuj według:
Taśma dylatacyjna / brzegowa 5mm / 10cm / 50m
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Taśma dylatacyjna / brzegowa 5mm / 10cm / 50m

Taśma dylatacyjna:     Szerokość:  10cm Długość:  50m Grubość:  5mm Stosowana jako izolacja termo-akustyczna...
10.00 zł z VAT
Taśma dylatacyjna / brzegowa 5mm / 20cm / 50m
BESTSELLER!

Taśma dylatacyjna / brzegowa 5mm / 20cm / 50m

Taśma dylatacyjna:     Szerokość:  20cm Długość:  50m Grubość: 5 mm Stosowana jako izolacja termo-akustyczna...
20.00 zł z VATTaśmy dylatacyjne

Taśmy dylatacyjne wykonane są ze spienionego polietylenu i służą najczęściej do tworzenia elastycznych wypełnień szczelin dylatacyjnych. Polietylen jest do tego celu materiałem wręcz idealnym.

 

Zastosowanie:

 

  • Wypełnianie szczelin dylatacyjnych przypodłogowych
  • Izolacja termiczno-akustyczna podłóg pływających
  • Konstrukcja dylatacji pośredniej

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane ze spienionego polietylenu
  • Wodoodporne, niepalne, odporne na działanie chemikaliów
  • Lekkie i elastyczne
  • Trwałe i wytrzymałe
  • Posiadają właściwości izolacyjne: akustyczne i termiczne
  • Łatwe w aplikacji

 

 

Spieniony polietylen jest nienasiąkliwy, niepalny, odporny na działanie wielu związków chemicznych i dobrze znosi zarówno obniżone, jak i podwyższone temperatury. Jest przy tym lekki i elastyczny, a jednocześnie trwały i wytrzymały. To właśnie te cechy są powodem, dla którego stosuje się go do produkcji taśm dylatacyjnych.

 

Taśma dylatacyjna stosowana jest przede wszystkim jako izolacja termiczna i akustyczna, układana pomiędzy ścianą a jastrychem w konstrukcjach podłóg pływających. Używa się jej również do tworzenia dylatacji pośrednich pod podłogami -  w tym pod panelami, a nawet pod wylewkami – także przy budowie instalacji ogrzewania podłogowego. Polietylenowa taśma dylatacyjna, przez wzgląd na swoją elastyczność, znakomicie eliminuje skutki efektu rozszerzalności cieplnej.

 

Ze względu na odporność na stosowane w budownictwie środki chemiczne, temperaturę i wodę – taśmy dylatacyjne mogą być także stosowane do wypełniania szczelin dylatacyjnych w konstrukcjach budynków. Są wówczas używane do dylatacji betonowych wylewek oraz jako taśmy brzegowe. Układa się je między stropami a ścianami budynków, co jest skutecznym sposobem na usuwanie tak zwanych mostków cieplnych.

 

Taśmy dylatacyjne ze spienionego polietylenu są bardzo trwałe, łatwe w aplikacji, lekkie, elastyczne i wykazują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi pod względem termicznym i akustycznym. Stanowią najlepsze rozwiązanie tego typu dostępne aktualnie na rynku.

 

W sklepie internetowym NEOPAK.PL dostępna jest taśma dylatacyjna o grubości 8mm i szerokości 10cm. Zawartość rolki to 50 metrów taśmy.

 

Ofertę taśm dylatacyjnych uzupełnia szeroki asortyment pianek polietylenowych o różnych grubościach i szerokościach. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszego sklepu, a w razie wszelkich pytań, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów