Taśmy dywanowe

 Głównym zastosowaniem taśm dywanowych jest zabezpieczenie krawędzi mebli, wykładzin, chodników, pokrowców, koców, kurtyn i innych tego typu powierzchni. Zamiast wydawać pieniądze na wykonanie fachowego obszycia, przy wykorzystaniu taśm dywanowych o wiele mniejszymi kosztami można osiągnąć niemal identyczny efekt.

Zastosowanie:

  • wygładzanie i zabezpieczenie krawędzi mebli, dywanów, wykładzin, chodników itd.

Taśmy dywanowe przykleja się do krawędzi danego przedmiotu przy użyciu żelazka. Ich montaż jest wobec tego łatwy, szybki i prosty, dzięki czemu każdy może go przeprowadzić we własnym zakresie. Mocny i trwały klej pozwala przez długi czas cieszyć się uzyskanymi efektami, a fakt, że nie pozostawia po sobie żadnych śladów i jest bezbarwny, zwiększa ich estetykę. Taśmy dywanowe są ponadto nieinwazyjne i doskonale komponują się z przedmiotami, przy których mają być zamontowane.

Zalety:

  • mocny i trwały klej,

  • łatwość i szybkość montażu,

  • niska cena.

Wszystko to sprawia, że taśmy do dywanów są bardzo ekonomicznym, estetycznym i trwałym sposobem na zabezpieczenie krawędzi mebli i wyposażenia domowego. Różnorodność kolorów, długości, szerokości i kształtów oferowanych w naszym sklepie taśm dywanowych pozwala na odpowiednie dopasowanie danego produktu do indywidualnych wymagań klienta.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj