Taśmy PakoweTaśmy samoprzylepne - Pakowe

 

Każdy, kto chociaż raz miał okazję pakować coś do pudełka, doskonale zdaje sobie sprawę, że taśma pakowa jest wówczas absolutnie niezbędna. To ona sprawia, że karton nie otworzy się przypadkowo, a umieszczone w nim przedmioty nie ulegną uszkodzeniu i ie wysypią się. Samoprzylepna taśma pakowa gwarantuje bezpieczeństwo opakowania. Szeroki asortyment taśm dostępnych w naszym sklepie pozwoli Państwu wybrać rozwiązanie najlepsze zarówno pod względem koloru i rozmiaru, jak i wytrzymałości, właściwości kleju oraz rodzaju materiału.

 

Zastosowanie taśmy pakowej:

 

  • Trwałe zabezpieczanie opakowań
  • Zamykanie i stabilizacja kartonów i pudeł
  • Podstawowe zabezpieczanie przesyłek przed nieuprawnionym dostępem

 

Charakterystyka taśmy klejącej:

 

  • Wykonane między innymi z akrylu, polipropylenu lub PVC
  • Kleje o różnych poziomach przyczepności
  • Szeroka gama kolorów i rozmiarów

 

Samoklejące taśmy pakowe stosowane są przede wszystkim do zabezpieczania różnych opakowań. Właściwy dobór szerokości taśmy, wytrzymałości kleju i rodzaju materiału z którego została wykonana – zapewni skuteczną ochronę każdej paczki. Dobrej jakości taśma (z oferty NEOPAK.PL) nie rozkleja się samoczynnie, jest także odporna na działanie zbyt niskich lub zbyt wysokich temperatur oraz charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością wobec wilgoci.

 

W sprzedaży posiadamy między innymi taśmy opakowaniowe z polipropylenu (PP), polichlorku winylu (PVC), papierowe oraz foliowe taśmy ostrzegawcze, na bazie kleju akrylowego lub kauczukowego. Wszystkie one dostępne są w szerokiej palecie kolorów, a także w neutralnej wersji transparentnej. Czytaj: Właściwości taśm samoprzylepnych

 

 

Coraz większa popularnością wśród naszych Klientów cieszą się też specjalne taśmy cichoodwijalne, które zapewniają niezrównany komfort pracy podczas pakowania, nie wydając charakterystycznego (i – dla wielu osób – bardzo denerwującego) dźwięku w trakcie odwijania.

 

Warto przy tym pamiętać, że chociaż taśmy klejące są bardzo wytrzymałe i trwałe, to nie wolno ich przechowywać w miejscach silnie zawilgoconych, zbyt chłodnych lub mocno nasłonecznionych. W przeciwnym wypadku dość szybko może dojść do osłabienia trwałości lub przyczepności kleju.

 

Rodzaje taśm samoprzylepnych:

 

- Taśmy kolorowe

- Taśmy PVC

- Taśmy z nadrukiemhttp://www.neopak.pl/tasmy-z-nadrukiem

- Taśmy ostrzegawcze

- Taśmy ogrodzeniowehttp://www.neopak.pl/tasmy-specjalistyczne/tasmy-ogrodzeniowe

- Taśmy klejące kauczukowe

- Taśmy papierowe

 

Taśmy do zamówienia i odbioru: ul. Leonidasa 51, Warszawa

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów