Taśmy podłogowe PVC

 Wyprodukowane z polichlorku winylu taśmy podłogowe PVC są doskonałym sposobem na oznaczenie wybranych obszarów, szlaków komunikacyjnych lub przedmiotów. Ekonomiczność, łatwość i szybkość użycia oraz trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych sytuuje je wśród świetnych zamienników dla wszelkiego rodzaju farb.

Zastosowanie:

  • oznaczanie dróg, przedmiotów, stref, obszarów, miejsc niebezpiecznych itd.

  • organizacja przestrzeni pracowniczej.

Chcąc oznaczyć jakiś obszar, przedmiot, strefę lub drogę, często używa się farb. W efekcie tego typu oznaczenia są trudno zmywalne i nie da się dowolnie zmienić ich położenia, czego z pewnością nie można powiedzieć o taśmach podłogowych PVC. Ich zastosowanie charakteryzuje się bowiem elastycznością, prostotą i daje natychmiastowy efekt. Wystarczy tylko je przylepić w wybranym miejscu, co nie wiąże się z żadnymi zakłócenia ani przerwami w pracy, a w razie potrzeby odlkleić i zmienić ich położenie.

Zalety:

  • prostota użycia,

  • trwałość,

  • przystępna cena.

Taśmy podłogowe PVC pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność pracy poprzez odpowiednią organizację przestrzeni i wytyczenie obszarów, przedmiotów oraz miejsc istotnych dla procesu produkcyjnego. Są ekonomiczne, łatwe w montażu, ergonomiczne, trwałe i wytrzymałe, a ich cena konkurencyjna. Oferujemy rozmaite kształty, kolory, długości i szerokości taśm winylowych, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie produktu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość taśmy
Szerokość taśmy
Typ taśmy
Kolor
Rodzaj kleju
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj