Kategorie

Taśmy SpecjalistyczneWśród wielu różnych rodzajów taśm dostępnych w naszym sklepie posiadamy również taśmy specjalistyczne – dedykowane konkretnym zastosowaniom lub też wyróżniające się konkretnymi, specyficznymi cechami. Dostarczamy Państwu wyłącznie taśmy wykonane z najwyższej jakości materiałów i nowoczesnego procesu produkcyjnego, dzięki czemu możemy polecić zarówno ich bezkonkurencyjną jakość, jak i wysokie walory estetyczne.

Zastosowanie (przykładowe):

  • izolacja systemów grzewczych i chłodniczych
  • uszczelnianie opakowań

izolacja przewodów elektrycznych

  • odgradzanie i zabezpieczanie fragmentów terenu na czas remontu 
  • Taśmy naprawcze - DUCT

Charakterystyka:

  • bardzo mocne i trwałe
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • estetyczne

Dostępne w sklepie NEOPAK.PL taśmy specjalistyczne to między innymi popularne taśmy aluminiowe, stosowane na szeroką skalę na przykład w charakterze izolacji w systemach grzewczych czy kominkach. Dzięki wykorzystaniu aluminium taśmy te są – z jednej strony – bardzo trwałe, z drugiej – wyjątkowo elastyczne i lekkie. Ich srebrzysta, połyskliwa powierzchnia może także stać się wspaniałym elementem dekoracyjnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalne taśmy do chłodni, przystosowane do użytku w ekstremalnie niskich temperaturach i dużej wilgotności.

Duża popularnością cieszą się także taśmy do woreczków, których zadaniem jest ich szczelne zamykanie, a tym samym – podtrzymywanie świeżości i jakości produktów (między innymi spożywczych) w nich przechowywanych.

Posiadamy także taśmy ostrzegawcze w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Są one niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju remontów, budów, prac drogowych, a także podczas zabezpieczania imprez masowych.

Znaczącą rolę w naszym asortymencie odgrywają również taśmy izolacyjne, odporne na wilgoć oraz wysokie i niskie temperatury. Taśmy te spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i zapewniają doskonałą ochronę rozmaitych przewodów i połączeń elektrycznych.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą taśm ozdobnych oraz bardzo mocnych i uniwersalnych taśm naprawczych. W razie wszelkich pytań, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami lub wizytę w siedzibie naszej firmy.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów