Kategorie

Taśmy Opasujące   Uporządkuj według:
Taśma wzmocniona krzyżowo FILAMENT 50mm/50m
BESTSELLER!

Taśma wzmocniona krzyżowo FILAMENT 50mm/50m

Taśma filament:   Szerokość:  50mm Długość:  50m Klej:  hotmelt - kauczuk syntetyczny Kolor:  bezbarwna ...
21.00 zł z VAT
Taśma wzmocniona krzyżowo FILAMENT 75mm/50m
BESTSELLER!

Taśma wzmocniona krzyżowo FILAMENT 75mm/50m

Taśma filament:   Szerokość:  75mm Długość:  50m Klej:  hotmelt - kauczuk syntetyczny Kolor:  bezbarwna ...
36.00 zł z VAT
Taśma wzmocniona wzdłużnie FILAMENT 25mm/50m
BESTSELLER!

Taśma wzmocniona wzdłużnie FILAMENT 25mm/50m

Taśma filament:   Szerokość:  25mm Długość:  50m Klej:  hotmelt - kauczuk syntetyczny Kolor:  bezbarwna ...
9.00 zł z VATTaśmy opasujące strappingowe Fillament

 

Taśmy opasujące stanowią doskonałą uzupełnienie lub alternatywę dla folii stretch. Szczególną przydatnością wykazują się podczas stabilizacji oraz łączenia dużych ładunków paletowych. Nadają się również do zamykania i zabezpieczania kartonów i paczek.

Zastosowanie:

  • łączenie palet, kartonów i paczek
  • zabezpieczanie i stabilizacja ładunków paletowych
  • zamykanie i opasywanie ładunków jednostkowych

Charakterystyka:

  • wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego
  • ekstremalnie wytrzymałe
  • nie uszkadzają opakowań

Na rynku występują taśmy opasujące w kilku rodzajach. Szczególnie popularne są taśmy metalowe, wykonane z mocnej tkaniny ze stalowych nici. Są bardzo wytrzymałe i trwałe i nadają się idealnie do stabilizacji ładunków na paletach.

Polipropylenowe taśmy opasujące (PP) charakteryzują się olbrzymią elastycznością i dużą wytrzymałością, dzięki czemu dobrze sprawdzają się w maszynach pakujących pracujących na wydajnych i szybkich liniach produkcyjnych. Polipropylen dobrze znosi duże obciążenia, może więc przez długi czas pozostawać mocno naciągnięty.

Do paletyzacji ładunków, ich spinania i stabilizacji przeznaczone są również taśmy poliestrowe (PET). Ich wyróżnikiem jest odporność na działanie licznych związków i środków chemicznych oraz kompletna niewrażliwość na warunki atmosferyczne, czego nie można powiedzieć o taśmach stalowych. Taśmy opasujące PET stosowane są między innymi w przemyśle ciężkim oraz w transporcie wielkogabarytowym. Szczególnie dobrze spisują się podczas pakowania i zabezpieczania wyjątkowo ciężkich i mało stabilnych ładunków.

Wszystkie taśmy opasujące dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą od renomowanych producentów, tym samym możemy zagwarantować Państwu ich wysoką jakość oraz to, że spełniają ostre przemysłowe normy bezpieczeństwa.

Nasza firma legitymuje się długoletnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji materiałów, urządzeń i akcesoriów związanych z pakowaniem, zabezpieczaniem i transportem wszelkiego rodzaju towarów i ładunków. W związku z tym chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, doradzimy odpowiednie do wskazanych zastosowań produkty oraz podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów