Kategorie

Taśmy Tynkarskie   Uporządkuj według:
Taśma tynkarska pomarańczowa 38mm x 20m
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Taśma tynkarska pomarańczowa 38mm x 20m

Taśma tynkarska 38mm x 20m (szer x dług)   Mocno przylegająca taśma ochronna z tworzywa sztucznego stosowana w pracach tynkarskich...
7.60 zł z VAT
Taśma tynkarska pomarańczowa 48mm x 50m
BESTSELLER!

Taśma tynkarska pomarańczowa 48mm x 50m

Taśma tynkarska 48mm x 50m (szer x dług)   Mocno przylegająca taśma ochronna z tworzywa sztucznego stosowana w pracach tynkarskich...
16.50 zł z VATTaśmy tynkarskie dwustronne

Równe i precyzyjne ułożenie tynku wymaga zastosowania narzędzi pomocniczych. Takimi narzędziami są specjalistyczne taśmy tynkarskie, które mogą Państwo zakupić w sklepie internetowym NEOPAK.PL. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona powierzchni sąsiadujących bezpośrednio z powierzchniami, na które nakładany jest gips lub zaprawa oraz ułatwienie uzyskania idealnie równych krawędzi gładzi tynkowej.

Zastosowanie:

  • ochrona powierzchni przed zabrudzeniem gipsem lub zaprawą
  • pomoc w precyzyjnym i równym nakładaniu tynku

Charakterystyka:

  • wykonane z tworzywa sztucznego
  • doskonale przylegają do chropowatych powierzchni
  • po usunięciu nie pozostawiają śladów kleju

Taśmy tynkarskie są taśmami ochronnymi wykonanymi z tworzywa sztucznego, które bardzo mocno przylegają do chropowatych powierzchni w rodzaju tynku, betonu czy cegły. Mogą być również przyklejane do kamienia lub drewna. Równie dobrze sprawdzają się w zastosowaniach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Dzięki taśmom tynkarskim łatwo jest uniknąć przypadkowego zabrudzenia gipsem lub zaprawą powierzchni bezpośrednio sąsiadujących z tymi, które właśnie są remontowane. Odporna na przesiąkanie taśma o idealnie równej krawędzi znakomicie pomaga także zachować podczas układania tynku linie proste. Jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieniowania ultrafioletowego (UV).

Używanie taśmy bardzo usprawnia fakt, że pomimo jej dużej wytrzymałości, jest łatwa w odrywaniu – oderwanie odcinka ręką nie sprawia żadnego problemu. Taśmy tynkarskie są po prostu niezastąpione we wszelkich pracach tynkarsko-murarskich.

Dzięki zastosowaniu na etapie produkcji odpowiednio dobranych materiałów oraz nowoczesnych technologii, taśmy tynkarskie dostępne w naszym sklepie mogą być z powodzeniem stosowane nie tylko na chropowatych, ale także na całkowicie gładkich powierzchniach, co wydatnie zwiększa zakres ich zastosowań.

Oferujemy Państwu taśmy w kilku rozmiarach, oczywiście z gwarancją najwyższej jakości i komfortu użytkowania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zawartych w naszym asortymencie taśm tynkarskich oraz innych artykułów, prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości pocztą elektroniczną. Nasi konsultanci postarają się jak najszybciej udzielić Państwu wyczerpujących odpowiedzi oraz przekazać niezbędne informacje.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów