Woreczki bąbelkowe

Woreczki bąbelkowe wykonane z polietylenowej folii pęcherzykowej wykorzystuje się do pakowania niewielkich przedmiotów, które w trakcie transportu i przechowywania powinny być zabezpieczone przed wstrząsami, uderzeniami, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi mogącymi prowadzić do ich uszkodzenia lub zniszczenia.

Zastosowanie:

  • pakowanie niewielkich przedmiotów,

  • zabezpieczenie przed wstrząsami, wilgocią, uderzeniami itd. w trakcie transportu i przechowywania.

Niewielkie, ale delikatne i podatne na uszkodzenia przedmioty, takie jak gadżety, urządzenia i wszelkiego rodzaju artykuły elektroniczne (telefony, akcesoria komputerowe, szklane przedmioty itd.), pakowane są z reguły w woreczki bąbelkowe. Tworzą one bowiem warstwę ochronną pomiędzy zapakowanym przedmiotem a zewnętrznymi powierzchniami, dzięki czemu amortyzują uderzenia, izolują od wilgoci i zabezpieczają przed zarysowaniami. Tym samym możliwy staje się w pełni bezpieczny transport nawet na dalekich trasach.

Sprzedawane są jednostkowo lub w postaci perforowanej rolki. W asortymencie posiadamy woreczki o różnych wymiarach, w przedziale od 100 x 150 mm do 290 x 300 mm.

Zalety:

  • wytrzymałość,

  • lekkość,

  • niskie koszty.

Dużą zaletą woreczków bąbelkowych jest ich mały ciężar, za sprawą którego praktycznie nie zwiększają wagi przewożonych przedmiotów, a co za tym idzie – nie przyczyniają się podwyższenia kosztów przesyłki. Pakowanie w nie artykułów jest łatwe i szybkie, a ich wytrzymałość niweluje ryzyko rozdarcia. W naszym sklepie udostępniamy szereg woreczków bąbelkowych o różnych rozmiarach i grubościach.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Długość
Szerokość
Kolor
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj