Worki na opony   Uporządkuj według:
Worki na śmieci zielone LDPE 190l 20szt
PROMOCJA!
BESTSELLER!

Worki na śmieci zielone LDPE 190l 20szt

Worki na śmieci:   Pojemność:  190l Kolor:  zielony Grubość:  35 mikronów Opakowanie:  20 sztuk ...
11.80 zł z VAT
Worki na śmieci zielone LDPE 190l 50szt
BESTSELLER!

Worki na śmieci zielone LDPE 190l 50szt

Worki na śmieci:   Pojemność:  190l Kolor:  zielony Grubość:  35 mikronów Opakowanie:  50 sztuk ...
29.90 zł z VATOprócz typowych worków na śmieci przeznaczonych do gromadzenia, przechowywania i transportu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, w asortymencie sklepu internetowego NEOPAK.PL znajdą Państwo również rozwiązania dedykowane zastosowaniom specjalistycznym. Do takich artykułów należą między innymi worki na opony.

 

Zastosowanie:

 

  • Przechowywanie nieużywanych opon
  • Zabezpieczenie opon na czas transportu

 

Charakterystyka:

 

  • Wykonane z mocnej folii LDPE
  • Przystosowane kształtem i rozmiarem do pakowania opon
  • Półprzeźroczyste, w kolorze zielonym

 

Oferowane przez nas worki na opony wyprodukowano z mocnej folii polietylenowej, pozyskiwanej w procesie recyclingu odpadów polietylenowych. Grubość worka wynosi 0,03 mm, zaś jego rozmiar to 100 na 110 centymetrów.

 

Worki na opony znajdują szerokie zastosowanie w warsztatach samochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem stacji wymiany opon. Chętnie korzystają z nich także firmy posiadające rozbudowaną flotę samochodową, a więc korporacje kurierskie, firmy spedycyjne i transportowe, przedsiębiorstwa budowlane czy jednostki zajmujące się dystrybucją towarów i usług poprzez sieć mobilnych przedstawicieli handlowych.

 

Gorąco rekomendujemy także używanie worków na opony w warunkach domowych. Stanowią one bowiem doskonały sposób na przechowywanie opon poza sezonem, gwarantując znakomite zabezpieczenie zarówno przed skutkami oddziaływania wilgoci, kurzu i gwałtownych zmian temperatury, jak również niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia polietylenowa chroni też opony przed zakusami drobnych gryzoni, spotykanych często na działkach, w szopach i garażach, w których najczęściej je przechowujemy. 

 

Dostępne w naszym sklepie internetowym worki na opony mają kolor zielony i wymiary przystosowane do przechowywania wszystkich typów najpopularniejszych opon samochodowych. Pojedyncza paczka zawiera 50 sztuk worków.

 

Szczegółowe opisy oraz zdjęcia konkretnych akcesoriów znajdą Państwo na stronach produktowych sklepu. Zapraszamy również do osobistego odwiedzenia naszej firmy lub zadawania pytań konsultantom za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Ze swojej strony obiecujemy, że postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi oraz skutecznie doradzić najlepsze rozwiązania, zgodne z Państwa indywidualnymi potrzebami. Na życzenie zrealizujemy także nietypowe zamówienia – zarówno w zakresie dostarczenia worków na opony, jak i innych materiałów i akcesoriów związanych z szeroko pojętym pakowaniem.

Neopak | Opakowania z klasą

NEOPAK

ul. Leonidasa 51

02-239 Warszawa

email:

kontakt@neopak.pl

sklep@neopak.pl

tel:

(22) 853-16-89

(22) 225-26-62

(22) 353-33-88

Certyfikat Zaufania Klientów