z suwakiem

Dobre worki z tworzywa sztucznego mogą być bardzo dużą pomocą w przechowywaniu i segregowaniu różnego rodzaju podręcznych, drobnych rzeczy, dokumentów, elementów odzieży i produktów spożywczych. Worki służące do takich celów powinny posiadać jednak wygodne zamknięcie wielokrotnego użytku. Ten warunek w pełni spełniają worki strunowe z suwakiem. Podstawową zaletą takich torebek w stosunku do tradycyjnych woreczków strunowych jest jeszcze większa łatwość ich zamykania i otwierania, niejednokrotnie przewyższająca wygodę używania klasycznych zamków błyskawicznych.


Charakterystyka worków strunowych z zamknięciem suwakowym:

  • wykonane z wysokogatunkowej folii polipropylenowej (PP)

  • szczelne

  • posiadają atesty dopuszczające ich kontakt z żywnością i farmaceutykami

  • nadające się do wielokrotnego użytku

  • dostępne w różnych rozmiarach

  • korzystne cenowo


Ze względu na wygodny system zamknięcia oraz dużą dostępność różnych rozmiarów, worki te nadają się do przechowywania przedmiotów, z których często się korzysta. Mogą to być na przykład spinacze biurowe, akcesoria krawieckie, śrubki lub elementy gier planszowych. Stanowią też dobrą ochronę podczas przechowywania różnego rodzaju dokumentów - w naszej ofercie dostępne są duże worki z suwakiem o rozmiarze odpowiadającym formatowi A4.


Worki z zamknięciem suwakowym, podobnie jak inne worki strunowe, wykonane są z materiału zapewniającego dużą trwałość, a jednocześnie łatwo poddającemu się recyklingowi.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie