Mateusz SzczęsnyMateusz Szczęsnyczwartek, 6 lipca 20233 minuty czytanialiczba wyświetleń: 421
Ilość komentarzy: 0

Czy drewniane pudełko na wino to dobry pomysł?

Jakie opakowanie prezentowe na butelkę dobrego wina? Co wybrać?


Któż z nas niejednokrotnie nie stał przed dylematem, jak zapakować podarunek, prezent dla bliskich nam osób? Dla dużej części osób, stojących przed tym dylematem jest to niestety bardzo trudne zadanie, ponieważ odpowiedni dobór opakowania do prezentu jest dość trudnym wyborem. W co innego zapakujemy zabawny kubek do herbaty czy do kawy, a w co innego butelkę z dobrym alkoholem czy ulubionym winem osoby obdarowywanej. W tym artykule przyjrzymy się nieco bliżej sposobom, metodom oraz ciekawym pomysłom na to, jak zapakować wino na prezent. Jak zrobić to w sposób nietuzinkowy, elegancki, a nawet bardzo zaskakujący?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób można zapakować butelką na wino, tak by obdarowana osoba była zaskoczona nie tylko zawartością prezentu, ale także jego opakowaniem, to koniecznie zostań z nami i przeczytaj dalszą część tego artykułu.

drewniane pudełko surowe, na wino


Czy torebka prezentowa jest wystarczającym opakowaniem na wino?


Najczęściej wybieranym opakowaniem prezentowym na butelkę wina, jest oczywiście torebka prezentowa, którą w hiper lub supermarketach zazwyczaj możemy kupić jeszcze na tym samym dziale, czyli dziale z alkoholami, ponieważ takie torebki prezentowe wiszą dosłownie obok szerokiej gamy wyboru różnych alkoholi w szklanych butelkach o różnych pojemnościach. Nie twierdzimy, że wybór torebki prezentowej jako opakowania prezentowego jest złym wyborem, jednak niewątpliwie istnieje wiele innych, ciekawszych i bardziej atrakcyjnych sposobów na zapakowanie butelki wina.

Jednak nawet z torebki prezentowej, która może wydawać się trywialna, można przygotować naprawdę ciekawe opakowanie prezentowe na butelkę z winem. Najważniejsze w tym wszystkim jest odpowiednie dobranie kolorów takiej torebki prezentowej. Jednokolorowe torebki prezentowe na wino są nudne, aby torebka taka robiła wrażenie, musi mieć co najmniej dwa kolory, najlepiej takie, które będą ze sobą kontrastowały. Jednym z najciekawszych kolorów, który łączy się z wieloma innymi ,jest matowy kolor czarny, z dodatkiem błyszczącego koloru złotego, srebrnego, czerwonego lub żółtego. Warto więc jest poświęcić nieco więcej czasu na to, by znaleźć odpowiednio kontrastujące pod względem kolorów opakowanie, jakim jest torebka prezentowa na wino, tak by nawet to najprostsze rozwiązanie zaskoczyło wyglądem osobę obdarowywaną.

bejcowane pudełko na dwie butelki wina
Drewniane skrzynki na wino

Może Cię zainteresuje?

Produkty z kategorii: Drewniane skrzynki na wino


Jak łatwo, ale w nietypowy sposób opakować butelkę z winem?


Żeby zapakować butelkę z winem na prezent, wcale nie trzeba mocno nadwyrężać swojego budżetu kosztami związanymi z opakowaniem prezentowym. Wystarczy użyć swojej wyobraźni i prostych przedmiotów, elementów, które każdy z nas posiada raczej w domu. Możemy z całą pewnością wykorzystać wstążkę ozdobną do tego, by zrobić niepowtarzalną kokardą na szyjce butelki wina. Jest to dość popularne w szczególności na zachodzie, a przede wszystkim wśród osób, które posiadają nieco więcej zdolności manualnych.

Ciekawym rozwiązaniem może być także wykorzystanie starego swetra, a konkretnie jego rękawa. Wystarczy, że odpowiednio przytniemy taki rękaw na długość, na krawędziach zabezpieczymy go wstążką lub inną włóczką (żeby tkanina się nie rozdzielała), a następnie naciągniemy taki kawałek rękawa na butelkę, tworząc swego rodzaju sweterek dla butelki wina, które może być zimno, w szczególności, jeśli planujemy taki prezent przekazać w okresie zimowym. Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawe, a także twórcze rozwiązanie, które na pewno zaskoczy osobę obdarowywaną i sprawi, że na jej twarzy pojawi się dodatkowy uśmiech.

Możemy również wykorzystać papier pakowy ozdobny, bibułę ozdobną lub kolorową, delikatną fizelinę, która nada swego rodzaju delikatności dla zapakowanego prezentu, zwieńczeniem może być kokarda lub karteczka z życzeniami umieszczona na szyjce butelki.

wino z różnymi kieliszkami


Drewniane pudełko jako najbardziej eleganckie opakowanie na butelkę wina?


W przypadku poważniejszych okazji, takich jak wesele, okrągłe urodziny, na przykład trzydzieste, czterdzieste itd. Warto jest pomyśleć nad naprawdę wyjątkowym opakowaniem na butelkę bardzo dobrego wina. Niewątpliwie takim opakowaniem może być drewniane, ozdobne opakowanie. Takich pudełek na rynku obecnie jest mnóstwo, mogą być wykonane z naturalnego drewna, mogą być bejcowane, z dodatkowymi wypalanymi napisami i dedykacjami lub wypukłymi elementami drewnianymi. Dodatkowo należy pamiętać, by wewnątrz zabezpieczyć butelkę wina wioliną lub wełną drzewną, która jest równie elegancka i będzie świetnie się zgrywała z całością opakowania.

Drewniane pudełka na wino mogą posiadać pokrywkę na zawiasach lub zasuwane, drewniane wieko, możliwości jest naprawdę wiele, a wybór zależy od nas. Kupić możemy nawet jedno pudełko drewniane na dwie butelki z alkoholem.

potrójne drewniane pudełko na wino

Gdzie kupić pudełko drewniane na wino?


Zwykłe torebki prezentowe i wstążki możemy kupić w praktycznie każdym supermarkecie czy innym sklepie wielkopowierzchniowym. Jednak jeśli chodzi o drewniane pudełka na wino, tutaj będziemy musieli już się postarać i dokładnie poszukać w branżowych sklepach. Jest jednak możliwość kupna takich drewnianych pudełek na wino, w naszym sklepie internetowym pod adresem neopak.pl. Bez wychodzenia z domu, z dokładnymi, faktycznymi zdjęciami przedmiotu, wygodnie, tanio i z szybką dostawą.

Jeśli więc potrzebujesz drewnianego pudełka na wino, by w sposób nietuzinkowy zapakować prezent dla bliskiej CI osoby, nie czekaj i już teraz sprawdź naszą ofertę dostępną na stronie naszego sklepu. Ze swojej strony możemy zapewnić bardzo niskie ceny, szybki czas realizacji zamówienia, a także profesjonalne podejście naszych pracowników.
drewniane pudełko na wino
Wyślij emailem

    Dodaj swój komentarz

    Zapisz się do naszego Newslettera

    Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie