Torby

Torby to produkt bardzo często kupowany i używany niemal codziennie przez każdego. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele czynności byłoby trudniejszych, gdybyśmy nie mieli w domu chociażby reklamówki foliowej. Coraz popularniejsze stają się również torby materiałowe i papierowe, wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej ochrony środowiska oraz zmianami w wymogach europejskich, które zmieniają nie tylko przyzwyczajenia osób prywatnych, ale również wprowadzają zmiany w sklepach spożywczych i centrach handlowych. Rozwiązania nadające się do wielokrotnego stosowania to także oszczędność czasu i pieniędzy. W asortymencie naszego sklepu znajdują się wszystkie najważniejsze rodzaje toreb, dzięki którym odpowiemy na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Znajdziecie w nim następujące produkty:

  • torby papierowe - zaletą tego typu toreb jest biodegradowalność, a także wszechstronność i fakt, że nie uginają się i nie rozciągają pod ciężarem produktów (np. pieczywa, owoców, warzyw, ale także wina),
  • torby materiałowe - niezwykle wytrzymałe i wielorazowe, odpowiednie zarówno na zakupy jak i do spakowania innych rzeczy takich jak np. buty na trening. Są one dostępne w różnych kolorach,
  • reklamówki foliowe - najpopularniejszy rodzaj toreb, nazywanych przez wielu osób ,,foliówkami", używany zazwyczaj do pakowania żywności, kanapek czy produktów sprzedawanych w sklepach na wagę (np. cukierków)
  • torebki strunowe - szczególnie przydatne do zapakowania produktów, które z łatwością mogą wysypać się z torebki, ale także artykułów, które należy chronić przed wilgocią lub zapachami (np. w celu szczelnego zapakowania jedzenia w lodówce)

Dzięki zróżnicowanej ofercie naszego sklepu możliwe jest dopasowanie rodzaju torby do ich zawartości, przez wzięcie pod uwagę zwłaszcza jej wielkości oraz materiału, z którego jest wykonana. Nie każda torba zmieści np. teczkę o formacie A4 lub buty. Różne kolory, a czasem również wzory pozwalają także na wzięcie pod uwagę aspektów wizualnych. Istotna jest również wygoda użytkowania, ponieważ na dłuższe wycieczki może przydać się bardziej torba z rączką do przenoszenia, podczas gdy torebka na kanapki na podróż powinna przede wszystkim być hermetyczna i zapewnić świeżość żywności w trudnych warunkach. Jednak torby to nie tylko wygoda przechowywania ważnych codziennych przedmiotów, ale także możliwość łatwego zapakowania prezentów, np. w torby świąteczne, lub torebki na wino, które elegancko będzie się prezentować w tego typu klasycznym opakowaniu.

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Format
Długość
Szerokość
Wysokość
Kolor
Rodzaj torby papierowej
Zastosowanie
Rodzaj papieru
Uchwyt
Rodzaj uchwytu
Gramatura
Zestaw
Rodzaj boxcase'a
Rodzaj torebki strunowej
Rodzaj reklamówki
Grubość
Udźwig
Rodzaj torby materiałowej
Dostępność
Wyróżnienie
szukaj